RU

Фільтр

Про компанію

Історія нашої компанії бере свій початок з 1992 року. Першими нашими кроками стала розробка та виробництво різноманітної електроніки для автомобілів та автомобільного сервісу.
В подальшому це стало основним видом нашої діяльності.

З початком двохтисячних, через зміну кон'юнктури ринку, профіль компанії кардинально змінився. Створивши власну мережу реалізації, ми перейшли на торгівлю годинниками та аксесуарами до них. Вже через короткий проміжок часу виникла необхідність супроводу товарів, які ми продаємо. Так з'явився новий напрямок діяльності нашої компанії – сервісне та післягарантійне обслуговування годинників, а також забезпечення потреб українського годинникового ринку інструментарієм, обладнанням, елементами живлення, витратними матеріалами, механізмами та їх комплектуючими для виробництва та ремонту годинників.

Нині наша компанія є офіційним дистриб'ютором провідних європейських фірм, а також фірм азіатського континенту. Завдяки такій співпраці, ми маємо можливість познайомити та забезпечити наших українських партнерів усім спектром товарів для годинникового бізнесу від світових лідерів у галузі годинникової індустрії.

Більш ніж тридцятирічний досвід роботи в оптових продажах товарів для годинникового бізнесу дозволив нам зайняти провідні позиції в цій галузі в Україні.

Ми не робимо відмінностей між невеликою годинниковою майстернею або знаним годинниковим заводом і готові допомогти в кожному конкретному випадку.

Завдяки співпраці з нашими численними партнерами по всій країні, будь-який власник годинника може бути впевнений у професійному та якісному сервісному обслуговуванні. 

  • Сучасне підприємство, що налічує понад 200 співробітників, знаходиться у місті Ітінген поблизу Базеля (Швейцарія). Тут об’єднано в одне ціле науково-дослідний потенціал, виробництво та адміністрація фірми. Заснована в 1952 році, як виробник комплектуючих механічних годинників, в середині сімдесятих RENATA трансформувалася в спеціалізоване підприємство з виробництва кнопкових елементів живлення. 


    Сьогодні RENATA – це єдина компанія у світі, яка зосередила свої зусилля виключно на розробці та виробництві кнопкових елементів живлення. Така вузька спрямованість дозволяла створювати продукти, які опинилися поза конкуренцією при їх виборі виробниками високоякісних кварцових механізмів та годинників. Батарейки RENATA є основним елементом живлення для Швейцарської годинникової індустрії.

    Останніми роками, розширивши свій ареал на європейських ринках, RENATA SA впевнено закріплювала свою присутність на Американському континенті, а також у країнах південного сходу. Завдяки своєму науковому потенціалу та розвитку власних інноваційних технологій RENATA забезпечила собі абсолютне лідерство в галузі гарантійної та післягарантійної заміни батарейок, закріпивши за собою статус бренду No.1 у світі.

    Щодня на заводі в Ітінгені виробляється близько півтора мільйона батарейок. 

    Завдяки високому ступеню вертикалізації виробничого процесу, RENATA зарекомендувала себе як надзвичайно гнучкий та надійний виробник батарейок. Контроль виробництва здійснюється на всіх його етапах, починаючи від штампування корпусів для батарейок та лиття герметизуючих пластикових прокладок до підготовки хімічного складу та остаточної збірки. 

    Налагоджена система контролю за якістю починається з контролю сировини, що надходить, і закінчується перевіркою готового продукту, тим самим, забезпечуючи високу постійну якість.

    Контроль всього процесу виробництва батарейок відбувається практично в режимі реального часу. Сучасна високоефективна система контролю, що включає лазерні методики діагностики, виключають можливість порушення технологій та виробництва.

    Гарантована висока якість об’єднала багатьох всесвітньо відомих виробників годинників Швейцарії в групу компаній SWATCH GROUP .
    OMEGA, BLANCPAIN, RADO, LONGINES, TISSOT, SWATCH, CERTINA, BALMAIN, BREGUET, HAMILTON, MIDO, KALVIN KLAIN - ось далеко не повний перелік світових брендів, що входять до цієї групи.

    Окрім виробництва годинників та ювелірних виробів SWATCH GROUP об'єднує ще кілька компаній, що спеціалізуються на виробництві електронних компонентів та систем. Однією з них є RENATA SA, якій по праву належить світове лідерство у галузі виробництва та реалізації кнопкових елементів живлення.

    У 1999 році система менеджменту якості продукції компанії RENATA пройшла сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001. Враховуючи зростання прагнення світових виробників до вирішення глобальних питань щодо збереження навколишнього середовища, RENATA впроваджувала ефективні системи екологічного менеджменту, що в кінцевому підсумку і підтвердилося в 2011 році ще одним міжнародним стандартом ISO 14001.

            the swiss power source - швейцарське джерело енергії

    цей новий слоган компанії RENATA якнайкраще характеризує всю ідеологію фірми.

     
    • Широкий асортимент продукції, що випускається фірмою RENATA, включає понад 40 типорозмірів годинникових батарейок, більшість з яких є оксид-срібними елементами живлення з номінальною напругою 1.55V.


        •  Технічні характеристики

        •  Таблиця відповідності

      Ці елементи живлення забезпечують енергією будь-які електронні пристрої, що потребують надкомпактні та довговічні джерела енергії з низькою напругою. 
       
          Завдяки постійній взаємодії з годинниковою індустрією
        Швейцарії, компанія RENATA володіє найбільш свіжою та
        повною інформацією про потреби та вимоги до нових
        і вже наявних високоякісних батарейок для годинників.
        До основних переваг, що характеризують елементи живлення
        RENATA для годинників, можна віднести:
       
       
           •  оптимальне співвідношення потужність/ємність
           •  точність та стабільність розмірів
           •  низький рівень саморозряду
           •  висока надійність
           •  виняткова герметичність
           •  тривалий термін зберігання при збереженні параметрів

      Термін зберігання, тобто період, протягом якого батарейки повністю зберігають свої споживчі властивості - це один із найважливіших параметрів, що цікавлять кінцевого споживача. Завдяки низьким рівням саморозряду, оксид-срібні батарейки повністю зберігають свої параметри протягом 2-4 років в залежності від типорозміру. При цьому не слід забувати, що термін зберігання безпосередньо пов'язаний з умовами, за яких вони зберігаються. Температура +10-20°С та вологість 50-60% – це найбільш оптимальні умови зберігання, за яких виробник гарантує збереження всіх параметрів. Будь-які впливи низьких або високих температур або наявність підвищеної вологості, що сприяє конденсації вологи, збільшують струм саморозряду, тим самим скорочуючи термін зберігання.

      Завдяки своїм унікальним характеристикам, а також розгалуженій мережі імпортерів та дистриб'юторів компанії, батарейки для годинників RENATA затребувані виробниками, сервісними центрами та споживачами більш ніж у 120 країнах світу.
    •    Питання екології та збереження навколишнього середовища завжди стояли на порядку       денному світової спільноти.


      Особливо гостро вони піднімаються останні два десятиліття. Можливо поставити запитання: яке відношення можуть мати батарейки до настільки глобальних проблем. Виявляється, саме безпосереднє. Наявність токсичної ртуті (Hg), що використовується у виробництві, поставила батарейки в один ряд з товарами, які небезпечні для здоров'я людини та завдають шкоди навколишньому середовищу.

      За допомогою гелеподібного електроліту, що знаходиться в батарейці, відбувається електрохімічна реакція щодо заміщення порошкоподібного цинку (Zn) та одновалентного оксиду срібла (Ag2O). В результаті цієї реакції виробляється електрична енергія, яка і є рушійною силою для кварцового годинника або іншого електронного пристрою.

      При цьому не варто забувати, що хімічні процеси відбуваються всередині батарейки постійно, незалежно від того, чи батарейка знаходиться в складських умовах зберігання або ж встановлена ​​в годинниковий механізм. Більше того, ці процеси супроводжуються побічними результатами хімічної реакції. У цинковмісних батарейках відбувається його корозія, що супроводжується утворенням газоподібного водню. З часом накопичені гази можуть призвести до здуття батарейки, розгерметизації корпусу та витікання електроліту. Крім того, в процесі корозії цинку відбувається поглинання активної енергії, інакше кажучи є природним саморозрядом батарейки. Щоб знизити негативні явища, пов'язані з корозією цинку, тим самим підвищивши термін зберігання батарейки, а головне, збільшити період її працездатності, у процесі виробництва використовувалась ртуть Hg .

      Враховуючи світові обсяги виробництва кнопкових елементів живлення та відсутність належного контролю за їх збиранням та утилізацією, відпрацьовані батарейки, що містять ртуть, стали становити серйозну небезпеку для людства та навколишнього середовища. Усвідомлюючи всю глибину можливих негативних наслідків, європейська спільнота не могла не відреагувати та залишити таку проблему без законодавчого врегулювання. Так у вересні 2006 року Європарламент прийняв Директиву 2006/66/ЄС, яка жорстко регламентує вміст шкідливих хімічних елементів, що використовуються при виробництві батарейок. Для кнопкових елементів, зокрема годинникових, вміст ртуті не повинен перевищувати 2% від загальної маси батарейки. Причому це був тимчасовий захід. З 2013 року на території країн-членів ЄС діє нова Директива 2013/56 ЄС, згідно з якою, починаючи з жовтня 2015 року, вміст ртуті не повинен перевищувати 0,0005%.

      Подібні законодавчі ініціативи існують і у США. Більш того, заборона на продаж батарейок, що містять ртуть, була законодавчо закріплена ще в 1996 році. Виняток становили лише деякі типи оксид-срібних батарейок, що застосовуються в медицині. Але при цьому, в деяких штатах, на початку 2012 року ці винятки були анульовані. До 2015 року на території Сполучених Штатів продаж будь-яких типів батарейок, що містять ртуть, був повністю заборонений.

      Враховуючи, що Україна вже ратифікувала Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, процес імплементації європейських норм, щодо обороту та утилізації хімічних джерел струму, знайде своє відображення в національному законодавстві найближчим часом.

      Обмеження у використанні шкідливих хімічних складових поставило перед виробниками батарейок завдання розробки нових технологій їх виготовлення.

      Провідні світові виробники розпочали власні дослідні проекти, метою яких було створення безртутних оксид-срібних елементів живлення. Свої дослідницькі роботи компанія RENATA розпочала ще у середині 2000-х років. При цьому перед розробниками стояли як мінімум три основні завдання: ємність і період працездатності батарейок не повинні бути меншими, ніж у традиційних їх аналогів, а головне, нові технології не повинні призвести до їх подорожчання. Як виявилось, це непросте завдання змогли вирішити далеко не всі виробники, включаючи власників світових брендів. Проте завдяки своєму науково-дослідному потенціалу та впровадженню нових технологій швейцарці змогли успішно завершити всі поставлені перед собою завдання.

      У 2010 році компанія RENATA оголосила про початок повноцінного виробництва безртутних оксид-срібних батарейок, що повністю відповідали вимогам як швейцарської, так і світової годинникової індустрії.

    •    З появою безртутних оксид-срібних батарейок змінився
         принцип кодування дати їхнього виробництва.


      Так, відповідно до міжнародного стандарту IEC 60086-1 код, який наноситься на ребро батарейки, став двозначним. Перше значення коду вказує на рік виробництва, а друге – на місяць. Причому останнім трьом місяцям року привласнили літерне позначення: жовтень – O, листопад – Y, грудень – Z. Таким чином, нове кодування має такий вигляд:

      Перше значення коду –
      рік виробництва:

         Друге значення коду –
      місяць виробництва:

      2 = 2012
      3 = 2013
      4 = 2014
      5 = 2015
      ----------
      9 = 2019
      0 = 2020
      1 = Січень
      2 = Лютий
      ---------------
      9 = Вересень
      O = Жовтень
      Y = Листопад
      Z = Грудень

       

        Батарейка, зображена на фото,
        виготовлена у червні 2013 року.

       

    •    З початком виробництва безртутних оксид-срібних батарейок спеціалісти
         компанії RENATA мали вирішити ряд завдань, які могли б гарантувати успішне
      просування нового продукту на світовому ринку.
       


      Насамперед – це захист інноваційних технологій, а також зниження загальних витрат виробництва та реалізації. Найбільш оптимальним рішенням виявився шлях створення абсолютно нового типу упаковки. Для реалізації цього завдання компанія RENATA зупинила свій вибір на німецькій фірмі KOCH – одного з лідерів з розробки та виготовлення пакувальних машин та ліній. В результаті такої співпраці було створено оригінальну машину з пакування оксид-срібних батарейок у нову ексклюзивну упаковку Multi Pack (MP). До того ж, для виготовлення нових MP-блістерів застосували ексклюзивні матеріали, що дозволило повністю виключити появу контрафактних батарейок
      у такій упаковці.

        Крім того, об’єм нової MP-упаковки, порівняно
        із традиційною, знизився практично на 40%.
        Це значно вплинуло на зменшення витрат
        з логістики, а також зменшення площ
        складського зберігання у кінцевих споживачів.
        Завершивши всі підготовчі роботи з об'єднання 
        виробництва з новою пакувальною лінією, на початку 
        2012 року компанія RENATA повністю завершила 
        перехід на новий вид упаковки для безртутних
        оксид-срібних батарейок.
       
                                                                                                           
             
              Водночас триває випуск безртутних батарейок 
              і в традиційній SP упаковці.
       
       
       
       
       
       
        Нова упаковка являє собою
        картонну коробку, всередині якої дзеркально складені 
        10 блістерів по 10 батарейок у кожному.
       
       
       
       
             
              Кожна коробка має перфоровану смужку,
              яка відіграє роль захисної пломби. Відкрити коробку
              можна тільки після її видалення.

       

      На торці кожної коробки є інформація про типорозмір батарейки, кінцеву дату зберігання, їх кількість та унікальний код виготовленої партії. Причому вся ця інформація виконана методом лазерного нанесення, що унеможливлює підробку.

       
       
         На блістерах для 10 штук також
         є повна інформація
         про упаковану в нього батарейку,
         на ребрі якої, на відміну від
         самого блістера, нанесена дата її виробництва.
       
       
       
       
       
                                                                  
                              Перфорування блістера забезпечує
                              безперешкодне відділення будь-якої
                              кількості батарейок.
       
       
       
       
       
       
       
       
         
         
         Вилучення самої батарейки з індивідуального
         блістера здійснюється шляхом зняття захисної
         плівки із кутів, позначених стрілками.

       

       
       
      Фахівці компанії RENATA подбали і про візуальне представлення батарейок у новій упаковці. Для цього був розроблений дисплей на 24 блістери, який однаково зручний як для сервісних центрів, так і для точок роздрібних продажів.

    • Номінальна напруга та ємність є основними електричними характеристиками будь-якої батарейки. Величина напруги, виражена у Вольтах (V), завжди вказується на блістері, а ємність – у специфікації на конкретну батарейку. Оскільки кнопкові елементи живлення є слаботочними джерелами енергії, їх ємність виражається в міліампер-годинах – mAh.


      •  Ємність – це найважливіший параметр оксид-срібних батарейок, величина якого безпосередньо пов'язана з періодом їх роботи у певному годинниковому механізмі. Якщо для вимірювання напруги батарейки доступний широкий вибір вимірювальних пристроїв, то для вимірювання ємності таких пристроїв не існує. Більш того, величину ємності принципово неможливо виміряти навіть за наявності виміряної напруги або струму при певному навантаженні. Неможливість безпосереднього вимірювання ємності пов'язана з фізико-хімічними властивостями  оксид-срібних батарейок.

          R303 (175 mAh)    Великий вміст срібла забезпечує
                                          мінімальне зниження  напруги аж
      до повного виснаження батарейки. 
      Інакше кажучи, батарейка, з досить виробленим ресурсом має напругу, яка може дещо відрізнятися від номінальної, тим самим підтверджуючи її придатність для подальшої експлуатації.   
       
      Оцінити величину ємності конкретної батарейки можливо лише емпіричним шляхом, заснованим на методиці її повного деструктивного розряду. Відповідно до міжнародного стандарту IEC60086-3 батарейка піддається безперервному розряду в ланцюгу з постійним опором. Величина опору має певне значення для кожного конкретного типу батарейки та забезпечує струм розряду, максимально наближений до реальних умов її роботи. Процес розряду може тривати кілька тижнів, допоки напруга батарейки не знизиться до 1,2V.
      Усереднене значення напруги, отримане за період деструктивного розряду, лежить в основі розрахунку ємності батарейки. Весь процес вимірів та пов'язаних з ними розрахунків суворо регламентований і тому потребує спеціальних умов та обладнання.
       
      • Напруга та методика її вимірювання можуть вплинути на працездатність батарейки, яку мають встановити у годинниковий механізм.
      Перевірку свіжої батарейки слід розпочати з вимірювання напруги в режимі відкритого
      ланцюга – OCV ​​(Open Circuit Voltage). Для цього слід використовувати вимірювальні пристрої з високим вхідним опором щонайменше 10 МОм. Для оксид-срібних батарейок RENATA значення виміряної напруги може бути в межах 1,57-1,63V. При цьому будь-яке з цих значень не говорить про перевагу однієї батарейки перед іншою. Ба більше, отримані результати ніяк не пов'язані з ємністю батарейок, а тим більше її величиною.
      На практиці, як правило, перевірку батарейок здійснюють пристроями, які мають значно менший вхідний опір, тим самим навантажуючи батарейку певним навантаженням. Така перевірка кваліфікується як вимірювання напруги в режимі закритого
      ланцюга – CCV (Closed Circuit Voltage). При виборі пристроїв для вимірювання напруги завжди слід пам'ятати, що типове споживання годинникового механізму не перевищує 1-2 µA.
       
      При перевірці напруги тестером Renata BWT-94 або приладом WITCHI Analyzer Q1 (режим low drain),  при якій струм навантаження становить приблизно 1mA, величина напруги може бути нижчою за номінальну, а іноді навіть на рівні 1,45V. Особливо це помітно, якщо аналогічний тест провести з батарейками інших виробників, у яких це значення буде близьким до номінального.
      Занижена напруга не свідчить про несправність батарейки або зменшену залишкову ємність. Ця особливість є результатом взаємодії спеціальних добавок 
      у хімічній системі  безртутних оксид-срібних батарейок  RENATA.
      Унікальна та запатентована конструкція дозволяє чудово захистити ємність протягом усього терміну придатності батарейки. Це свого роду «спосіб самозахисту» в режимі відкритого ланцюга. Унікальне поєднання конструктивних особливостей та хімічних добавок
      дали можливість досягти надмалих струмів саморозряду, у такий спосіб підтримуючи стабільне значення ємності протягом усього терміну зберігання батарейки, що забезпечує її тривалу та безперебійну роботу у годинниковому механізмі.
       
      Найважливішою особливістю нових безртутних батарейок RENATA є їх реактивування після проведення первинного вимірювання напруги. Слідом за вимірюванням, у якому батарейка піддається певному навантаженню, у ній активізуються процеси відновлення номінальної напруги.
      Для отримання найкращого результату реактивації батарейок необхідно дотримуватись певних правил. Так, якщо як вимірювальні пристрої застосовуються Witschi New Tech Handy або Witschi Analyzer Q1 з величиною навантаження 2 кΩ, то тривалість вимірювання не повинна перевищувати 10мс.
      За такої умови напруга під час першого тесту може бути в межах 1,4-1,45V. Для нормального процесу реактивації батарейки та відновлення напруги другий тест необхідно проводити не раніше ніж через 30 секунд. Іноді потрібно провести кілька тестів перевірки до встановлення стабільного значення напруги, але при цьому суворо дотримуючись тимчасових параметрів самого процесу вимірювання. В протилежному випадку, разом з процесами відновлення ви можете перевантажити батарейку, скоротивши термін її роботи у годинниковому механізмі.
       
      При установці або заміні елемента живлення проводити обов'язкову процедуру реактивації немає необхідності, оскільки цей процес завершиться природним шляхом вже у годинниковому механізмі.

       Low drain і High drain – чи такі важливі ці характеристики, що розділяють оксид-срібні батарейки на дві окремі групи. Ці словосполучення характеризують здатність батарейок забезпечити "малий потік енергії" (low drain) або "великий потік енергії" (high drain).

      До першої групи (low drain) належать батарейки, в яких як електроліт застосовується гідрооксид натрію – NaOH, тому вони мають досить високий внутрішній опір. Цей тип батарейок чудово працює в годинниках з малим постійним енергоспоживанням, в яких наявна тільки індикація часу. Завдяки високому внутрішньому опору природний саморозряд цих батарейок складає менше 5%
      на рік, і вони мають дуже низьку ймовірність протікання електроліту. Термін зберігання таких батарейок становить не менше 3-х років. 
       
      В якості електроліту для другої групи (high drain) використовується гідрооксид калію – KOH. Внаслідок його високої питомої електропровідності батарейки цієї групи мають низький внутрішній опір і тому здатні забезпечувати досить високі рівні пікової напруги. З огляду на ці особливості, батарейки використовуються в годинниках з енергоємними функціями – підсвічування, звукові сигнали, робота хронографа і т.п. Батарейки цієї групи мають термін зберігання у межах 2-х років і природний саморозряд не більше 10%.
       
      При встановленні батарейок тієї чи іншої групи необхідно дотримуватися певних правил:
      - встановлення батарейки з високим внутрішнім опором у годинник з енергоємними функціями, тобто з підвищеним споживанням струму, може призвести до некоректної роботи таких функцій, як підсвічування або будильник. До того ж, через підвищені струми і надмірну напругу є ризики короткого замикання батарейки і, як наслідок, поява протікання електроліту.
      - якщо батарейка з низьким внутрішнім опором встановлюється в годинник з низьким споживанням, то період її роботи може бути навіть більшим за термін, заявлений виробником годинникового механізму. При цьому ризики протікання електроліту можливі лише після закінчення терміну експлуатації батарейки.

      Для того, щоб надовго зберегти свій годинник, необхідно неухильно дотримуватися основного правила, яке випливає із самої природи оксид-срібних батарейок. Після того як батарейка повністю виробила свій ресурс, її необхідно витягти з годинника. В іншому випадку підвищується ймовірність витікання електроліту та пошкодження годинникового механізму.

    • З 1982 року, коли компанія RENATA розпочала промислове виробництво 3-х вольтових літієвих батарейок, діапазон їх застосування постійно зростає. 


      З огляду на наявне різноманіття різних елементів живлення, літієві батарейки RENATA знаходять дедалі більш ширше застосування:

      • комп'ютери та промислова автоматика 
      • телекомунікації та медична промисловість
      • різноманітність переносних та кишенькових
         електронних пристроїв
      • електронні годинники та електронні ігри
      • вимірювальне обладнання та багато іншого

      Таке широке застосування літієвих батарейок RENATA стало можливим завдяки їх винятковій надійності та відповідності найвищим технічним стандартам якості.

      Нагадаємо, що всі літієві батарейки мають номінальну напругу 3 V. Водночас номінальна ємність батарейок, залежно від типорозміру, знаходиться в межах від 30 до 950 міліампер-годин (mAh). Завдяки дуже низькому рівню саморозряду, менше 1% на рік, літієві батарейки зберігають свої характеристики протягом 10 років, але за умови, якщо вони зберігаються при кімнатній температурі. Якщо йдеться про тривале зберігання, необхідно суворо дотримуватись його умов: температура 10-20 °С і вологість 50-60%.

      Різкі перепади температур, підвищена вологість, тривале переохолодження або навіть короткочасний вплив високих температур, неминуче призводять до скорочення терміну зберігання. Разом з тим застосування батарейок можливе при температурах від -30 °С до +70 °С.

      Опираючись на результати дуже строгих випробувань, спеціалістами компанії RENATA, визначені найбільш оптимальні терміни зберігання для різних типів кнопкових елементів. Зокрема для літієвих батарейок він становить від 5-ти до 7-ми років залежно від типорозміру. Під час виробництва, кінцевий термін зберігання наноситься на кожну індивідуальну упаковку. Цифри маркування відповідають місяцю та року кінцевого терміну зберігання. Але при цьому не слід забувати, що реальність цього терміну зберігання, як ми вже говорили вище, залежить від багатьох факторів, що впливають на його скорочення.

      Не можна не згадати і ще про одну чудову властивість літієвих батарейок RENATA, завдяки якій їх застосування стало настільки поширеним. Йдеться про струми, які вони здатні забезпечити у моменти максимальних навантажень. За таких навантажень, коли номінальна напруга вже знижується до 2V, батарейки здатні забезпечити струми, які перевищують номінальні в 7-10 разів, а для деяких типорозмірів до 15. Ці унікальні властивості літієвих батарейок RENATA забезпечили їм практично необмежені
      сфери застосування.
       
      У середині 2016 року компанія Renata SA розпочала перехід на вдосконалену упаковку нового формату для літієвих елементів живлення – “захищений блістер”. У новій упаковці знаходять
      своє відображення вже відомий дизайн бренду Renata та нові критерії безпеки.
       
        Тепер блістер відповідає новим міжнародним вимогам
        з безпеки, які набудуть чинності найближчим часом.
        Особливу увагу було приділено поводженню з блістерами дітей,
        оскільки мали місце трагічні випадки, коли діти ковтали
        літієві елементи живлення, що у свою чергу, призводило
        до травм або навіть до летальних наслідків.
       
        Нова упаковка представляє 
        собою збільшений блістер 
        (44.5 х 89 мм), відкрити який
        можна тільки за допомогою 
      ножиць, що запобігає небажаному відкриттю упаковки дітьми.
       
        На звороті блістера додано
        інформацію з безпеки – застережні   символи та текст. До того ж нанесений
        QR-code, з посиланням на домашню сторінку
        компанії Renata SA, де батьки можуть отримати додаткову
        розшифровку за всіма символами. Зручна та інформативна упаковка
        послужить гарантом оригінальності продукції для споживача.
       
       
      Головні переваги нової вдосконаленої упаковки:
       
            - перехід від упаковки CU (card unit) до SC (secured card) ніяк
              не вплине на ціну батарейки;
       
            - інноваційне рішення для всього спектру літієвих елементів живлення
              від CR1025 до CR2477N;
       
            - упаковка пройшла тести та сертифікована з міжнародного
              стандарту EN 862 щодо безпеки для дітей;
       
            - на зворотній стороні вказані символи, які відповідають
              міжнародному стандарту IEC60086-4;
       
            - QR-code з посиланням на пояснення значення символів на домашній
              сторінці компанії Renata SA;
       
            - внутрішня та зовнішня коробки відповідають новим
              вимог IATA 04/2016.
       
    • Повітряно-цинкові батарейки для слухових апаратів конструктивно відрізняються від срібно-цинкових або літієвих елементів живлення.


      В основі принципу їх роботи використовуються процеси окислення цинкового порошку, що застосовується в якості електроліту, а як окислювач – кисень, який є в оточуючому нас повітрі.

      Позитивний вивід батарейки (див. малюнок) представляє
      собою металеву склянку, в основі якої є
      один або кілька отворів, кількість яких залежить 
      від розміру батарейки. У процесі виробництва ці отвори
      герметично закривають спеціальною герметизуючою кольоровою плівкою  (колір плівки відповідає конкретному типу
      батарейки, і є своєрідним маркуванням).
      Ця плівка запобігає доступу кисню, до моменту
      використання батарейки у слуховому апараті. Перед
      встановленням батарейки необхідно зняти захисну плівку.
      Через отвори повітря надійде всередину батарейки, викликаючи
      цим процес реакції.

      У 2015 році компанія RENATA представила нову інноваційну генерацію батарейок для слухових апаратів без вмісту ртуті: 0% Mercury. І це не єдина новація, яка була втілена у новому продукті.

      ● Стрімкий розвиток нових технологій і новаторських рішень при розробці та виготовленні сучасних слухових апаратів, що використовують бездротові технології передачі даних Bluetooth для зв'язку з різними електронними пристроями, вимагав збільшеного запасу енергії від використовуваних у них батарейок . У нових батарейках це завдання було вирішено завдяки застосуванню абсолютно нових технологій, а також нових матеріалів з найвищим вмістом активних речовин. Завдяки цьому номінальну напругу для всіх типів батарейок вдалося довести до 1,45 V, водночас вона стабільна і практично не знижується, аж до закінчення свого періоду працездатності.
       
      ● Безпека використання батарейок, важлива не тільки для слухового апарату, але і для самої людини, тому цей параметр належить до найбільш пріоритетних. Нова технологія потрійної герметизації із застосуванням фторопластових плівок дозволила досягти в нових батарейках виняткової надійності.

      ● Нові батарейки RENATA виготовляються в Німеччині
      на заводі з повністю автоматизованим процесом
      виробництва, що зводить до мінімуму вплив людського
      фактора і, як наслідок, виникнення помилок.
      На завершальній стадії виготовлення кожна, без винятку,
      батарейка проходить перевірку на відповідність усім
      вимогам технічних умов. Таким чином,
      здійснюється 100% контроль готової продукції.
       
      ● Особливе місце в новій генерації батарейок RENATA займає елемент ZA 675 . Маючи ємність в 660 mAh, вона стала найбільш енергоємнішою з батарейок, представлених
      на українському ринку. Завдяки цій особливості вона забезпечує тривалу та стабільну роботу потужних та надпотужних слухових апаратів.
       
      ● З використанням нової технології та конструктивних особливостей процес активації нових батарейок відбувається практично відразу після зняття захисної плівки.
       
            

       
       
       
       
       
           Для зручності користувачів, на звороті
           блістера додана інформація
           з безпеки – символи застереження,
           які відображаються у вигляді піктограм та
           відповідають вимогам стандарту IEC60086.
           В додаток нанесено маркування дати кінцевого
           терміну зберігання, що дає Вам можливість
           переконатися у придбанні лише якісного
           продукту.
       
       
       
       
       
       
      Наприкінці 2020 року компанія Renata SA розпочала перехід на новий дизайн упаковки
      для повітряно-цинкових елементів живлення. Новий формат упаковки – це поєднання
      вже впізнаваного дизайну бренду Renata та змін по відношенню медичних виробів,
      зокрема , батарейок для слухових апаратів. Мається на увазі Регламент Європейського Союзу про Медичні Вироби (MDR).

      Один із пунктів регламенту визначає, що, починаючи з травня 2021 року, на упаковці має бути вказане посилання на MDR. До того ж, офіційний виробник та його адреса мають бути зображені поруч із логотипом заводу.

      Разом з цими нововведеннями компанія Renata SA прийняла рішення дещо змінити дизайн упаковки повітряно-цинкових батарейок в цілому.

      Тепер упаковка повітряно-цинкових батарейок отримала наступні зміни:

      на лицьовій стороні:

      1. Тільки один логотип: логотип Renata на лівій стороні видалений, щоб підкреслити важливість основного логотипу Renata у центрі упаковки;

      2. Збережено визнаний міжнародний колірний код на лицьовій стороні упаковки;

      3. Дизайн: легкі блакитні лінії на задньому плані надали упаковці відчуття легкості та динамічності;

                                 

      на зворотній стороні:

      4. Тепер усі символи утилізації та піктограми однакового розміру. Також, додані символ утилізації для Китаю та знак вторинної переробки "Triman" для Франції;

      5. У попередній версії були дубльовані піктограми "Видаліть наклейку" та "Не знищувати". Наразі дублювання видалено. Крім цього, замінили стару піктограму "тримати подалі від дітей" на нову;

      6. Додано QR-код Всесвітньої Організації Здоров'я (WHO) з посиланням на їх офіційний сайт, де розміщено інформацію про місцезнаходження медичних центрів по всьому світу;

      7. Поруч із емблемою заводу зазначені виробник та його повна адреса;

      8. Внизу на блістері знаходиться 2d матричний код . Цей код є ідентифікатором і використовується для перегляду інформації про продукцію;

      9. Нижче вказано посилання на MDR.

                        

    • Починаючи з 1983 року компанія RENATA SA приступила до промислового виробництва 3-х вольтових літієвих батарейок – почалася тісна співпраця зі своїми партнерами в галузі медицини, промисловості, інформатики та логістики. Завдяки такому партнерству було спроектовано та створено понад 900 типів спеціалізованих батарейок та продуктів за індивідуальними замовленнями для різних областей застосування. Сьогодні так званий «промисловий літій» складає значну частину в обсязі виробництва компанії RENATA SA.


      Створений для тривалого використання промисловий літій має свої переваги та особливості.
       
      •   Номінальна напруга 3V, приблизно вдвічі вище рівня напруги алкалінових батарейок
      •   Широкий діапазон робочих температур в залежності від моделі батарейки
      •   Низький саморозряд – менше 1% на рік при температурі 23°C
      •   Найкраще практичне співвідношення ємність/потужність
      •   Висока стійкість до протікання
      •   Екологічно чистий, не містять токсичних речовин
      •   Жодних транспортних обмежень
      •   Термін зберігання до 10 років при температурі 23 °C
      •   Доступний у широкому діапазоні конфігурацій з контактами, або в поєднанні з тримачами для батарейок

        

       
       
          Літієві елементи живлення RENATA відповідають найвищим
          стандартам якості та забезпечують відмінну надійність. Окрім
          звичних нам літієвих батарейок в асортименті компанії RENATA SA
          є також літієві елементи живлення з контактами.

       

      Стандартні версії літієвих елементів живлення з контактами

      FH/HF Версія (H = горизонтальне розміщення контактів, F = 2 контакти)

      Стандартні кнопкові батарейки, розроблені для горизонтального монтажу за допомогою двох контактів.

      Особливості:

      • встановлюються через отвори на платі

      • контакти для паяння: нержавіюча сталь AISI 301, товщина 0.15 мм

      • покрита оловом поверхня контакту (повністю гальванізована), мінімальна товщина шару олова 0.5 мікрон. Припаювання згідно: MIL-STD 883C, метод 2003.3

      SM Версія (поверхневий монтаж)

      Горизонтальна збірка SMD з 2 контактами для поверхневого монтажу.

      RH/HR Версія (H = горизонтальне розміщення контактів, R = 3 контакти)

      Стандартні кнопкові батарейки, розроблені для горизонтального монтажу за допомогою трьох контактів.

      Особливості:

      • встановлюються через отвори на платі

      • контакти для паяння: нержавіюча сталь AISI 301, товщина 0.15 мм

      • покрита оловом поверхня контакту (повністю гальванізована), мінімальна товщина шару олова 0.5 мікрон. Припаювання згідно: MIL-STD 883C, метод 2003.3

      RV/VR Версія (V = вертикальне розміщення контактів, R = 3 контакти)

      Стандартні кнопкові батарейки, розроблені для вертикального монтажу за допомогою трьох контактів.

      Особливості:

      • встановлюються через отвори на платі

      • контакти для паяння: нержавіюча сталь AISI 301, товщина 0.15 мм

      • покрита оловом поверхня контакту (повністю гальванізована), мінімальна товщина шару олова 0.5 мікрон. Припаювання згідно: MIL-STD 883C, метод 2003.3

      FV/VF Версія (Vм= вертикальне розміщення контактів, F = 2 контакти)

      Стандартні кнопкові батарейки, розроблені для вертикального монтажу за допомогою двох контактів.

      Особливості:

      • встановлюються через отвори на платі

      • контакти із пружної нержавіючої сталі AISI 301, товщина 0.15 мм

      • покрита оловом, площа паяння товщиною мінімум 5 мікрон. Здатність до паяння відповідно з MIL-STD 883C, метод 2003.3

      AH Версія (H = горизонтальне розміщення контактів, A = контакти з ізотану)

      Стандартні кнопкові батарейки, розроблені для горизонтального монтажу за допомогою трьох ізотанових контактів.

      Особливості:

      • встановлюються через отвори на платі

      • матеріал контактів: Ізотан (54% Cu, 44% Ni, Mn)

      Розташування контактів по бажанню замовника

      Компанія RENATA SA має вже відпрацьовану процедуру проектування та виробництва джерел живлення з особливими вимогами замовника.

      Тому, на додаток до широкого асортименту стандартних елементів живлення з контактами, RENATA також розробляє індивідуальні варіанти з швейцарською точністю та багаторічним досвідом, які точно відповідатимуть вашим вимогам. Це дозволить забезпечити літієвими елементами живлення не лише окремих споживачів, а й багато сегментів промислового виробництва.

       
        • Контакти стандартної форми
       
       
       
        • Контакти спеціальної форми
       
       
       
       
        • Провід з конектором, або без нього
       
       
       
       
          • Термоусадочна плівка для ізоляції
       
       
       
       
        • Комбінація кількох елементів живлення (паралельні / послідовні)
       
       
       
       
           • Маркування
       
       
       
       
        • Комбінації вищевказаних варіантів

       

  • Ще в 16 сторіччі, в горах Невшатель, батьківщині Швейцарської годинникової справи, утворилась динамічна та підприємлива спільнота, яка торгувала з сусідніми країнами великою рогатою худобою та продукцією ремісничих виробництв.

    Напевно, суворий клімат змушував перших гірських поселенців будувати відносини з жителями регіонів, які були далеко за межами Валанжена, отримуючи можливість придбавати все необхідне для свого виживання.


    Розвиток торгових відносин, вже наприкінці 17 століття, призвів до стрибка у розвитку годинникової справи, що, у свою чергу, сприяло популяризації цього регіону. Зростання визнання майстерності місцевих годинникових майстрів призвело до розвитку самодостатньої та процвітаючої промисловості, що в подальшому досягла висот культурної спадщини.

    Згодом у майстрів годинникової справи виникла потреба придбання деталей та інструментів для виготовлення годинників. Це підштовхнуло до розвитку нового напряму у часовій галузі. Вже в 19 столітті постачання інструментів, пружин та запчастин здійснювалося для закордонних майстрів.

    Ла-Шо-де-Фон по праву вважається місцем, де зародилося та отримало свій розвиток швейцарське годинникове мистецтво. До сьогоднішнього дня це місто залишається основним орієнтиром для всіх професіоналів у цій галузі. У цьому місті отримала свою прописку і компанія HOROTEC SA, яка продовжуючи місцеві традиції поваги до принципів та цінностей годинникового мистецтва, постачає деталі та інструменти вже з 1946 року.

    З моменту свого створення компанія HOROTEC мала особливу концепцію: «Ми привнесемо годинниковим майстрам новаторські ідеї через нові геометричні форми, естетику та функціональність». Сучасне виробниче обладнання та висококваліфікований персонал забезпечують компанії виняткову швидкість реагування на постійно мінливі вимоги ринку та гарантують своїм клієнтам швидку та надійну технічну підтримку. 

    Через дистриб'юторську мережу, що налічує понад 400 офіційних представників у 110 країнах світу, компанія пропонує своїм швейцарським та закордонним партнерам понад 14000 різноманітних інструментів та 85000 видів запасних частин для годинникової індустрії. Власне виробництво, розташоване в Поррантрюї, в горах Юра, виробляє широкий спектр пінцетів та різноманітних запатентованих інструментів HOROTEC.

    Маючи на своїх складах понад 3500 найменувань та 85000 деталей швейцарських, японських та європейських виробників годинникових механізмів, компанія HOROTEC SA є беззаперечним світовим лідером на ринку післяпродажного обслуговування годинників.

  • За останні чотири десятиліття досвід продажів в індустрії годинникового та ювелірного інструменту зробило «ANCHOR» відданим брендом сьогоднішнього дня, що представляє поєднання якості, ціни та новаторства.


    Розпочавшись у 1972 році як родинний бізнес з імпорту зі Швейцарії та Європи запасних частин та деталей для годинників, компанія CTS незабаром розширила свою діяльність та утвердилася як перший в Індії експортер інструментів, обладнання та приладдя для годинникової та ювелірної справи по всьому світу.

    Шлях розвитку компанії, як і багатьох інших, був сповнений викликів та очікувань. Проте три покоління родини Гхадьяллі (Ghadially) від найстаршого Есмаїла Гхадьяллі до його сина Моїза Гхадьяллі та його правнука Мажара Гхадьяллі, піднімали рівень присутності індійської продукції на світовому ринку, тим самим створюючи свою власну нішу.

    Власне чітке бачення концепції розвитку, підкріплене наполегливою працею та бажанням бути першопрохідниками, об'єднало зусилля Cambridge Time Spares та оптових компаній у більш ніж 60 країнах світу.

      На сьогодні асортимент продукції під
      брендом «ANCHOR» налічує більше
      1800 позицій. В найближчому майбутньому
      компанія планує додати до наявного
      асортименту понад 3000 одиниць товарів
      і продовжити цю тенденцію зростання при
      конкурентоспроможних цінах та ритмічних
      поставках.
     
    Члени команди, які роблять компанію CTS успішною, дотримуються простого правила:

    ЧУДОВИЙ ДЕНЬ

    Засинати з мрією,

    Прокидатися з метою,

    Мета задовольнити потреби кожного покупця.

  • Німецька компанія RIOS1931 була заснована годинниковим майстром
    ремісником Освальдом Ріммером у 1931 році. З моменту заснування майстри компанії використовують лише традиційну
    Швейцарську технологію full-bugg (повністю підгорнута шкіра).


    З того часу і по сьогодні – це єдиний існуючий метод забезпечити   найвищий рівень якості. Як   сімейне підприємство, в
      третьому поколінні, компанія
      як і раніше зберігає цінності,
      які колись сформулював його
      засновник Освальд Ріммер:
     «Зберегти
      кваліфіковану
      майстерність і впроваджувати
      в життя модні та
      технічні потреби
      часу» 
             Зроблено в Німеччині
      Компанія розташована в
      Німеччині, що дає можливість
      гарантовано підтримувати
      стабільність в якості.
      Співробітники компанії   проходять навчання на фабриці
      в м. Аугсбург.
     
     
    За час професійно-технічних стажувань, що тривають роки,
    вони набувають високої кваліфікації, яка є
    неодмінною умовою виробництва годинникових ремінців RIOS1931.
     
     
    Для створення годинникових ремінців використовуються матеріали, які 
    досвідченими очима  відбираються із високою ретельністю.
    Використовується шкіра лише найвищої якості з усіх можливих. Ви можете бути впевнені, що купуючи ремінець RIOS1931, Ви отримуєте розкішний продукт найвищої якості, надійності та довговічності.

    Ручна робота

    Виробництву ремінців приділяється дуже багато часу. Шкіра, відповідно до правил її традиційної обробки,  все ще обробляється вручну. Кожен, делікатно оброблений та екологічно чистий шкіряний продукт є унікальним витвором мистецтва.

    На відміну від машинного шва, так званий ручний шов або сідельний шов, вимагає ручного, почергового прошивання однією ниткою від одного боку ремінця до іншого
    двома голками.

    В цьому випадку шов виходить надзвичайно рівномірним. Такий шов вимагає 40-хвилинної роботи, що забезпечує більш тривалий термін служби на відміну від машинного шва. Ручний шов вимагає від майстра-шкіряника найвищих навичок і є чудовим витвором
    майстерної роботи.

    Видатна майстерність та унікальність

    Для майстрів компанії виробництво високоякісних ремінців це все ще жива майстерна робота. Покладаючись на традиційні цінності, вони зберігають і традиційні технології виробництва.

    З годинниковим ремінцем RIOS1931 Ви надаєте вашому годиннику індивідуальність у світі масового виробництва, яке стає все більш одноманітним.

  •  «Швейцарська фабрика Sellita, заснована 1950 року в місті
    Ла-Шо-де-Фон, протягом майже 30 років була одним з основних незалежних майданчиків для складання механічних калібрів
    компанії ЕТА. Багаторічна співпраця та накопичений досвід зі складання механізмів, давав компанії Sellita певні переваги, якими вона і вирішила скористатися, кардинально змінивши свою стратегію. Завдяки зміцненню підрозділів розробників і розширенню своїх виробничих потужностей Sellita вже переступила рубіж в 1 мільйон екземплярів на рік, що зробило її найбільшим у Швейцарії виробником механізмів за конкурентними цінами та технічною схожістю з продукцією ЕТА»


    З моменту, коли в 2002 році голова ради директорів Swatch Group Ніколас Дж. Хайєк оголосив про те, що компанія ETA припинить постачати стороннім партнерам механізми та деталі до них,
    починаючи вже з 2006 року, світову годинникову промисловість охопило обурення. Це була природна реакція, оскільки багато годинникових брендів використовували механізми ETA протягом майже 20 років. На цьому тлі деякі годинникові бренди об'єдналися в альянс, щоб звернутися до суду на Swatch Group, звинувативши її в монопольному становищі на ринку. У зв'язку з такою резонансною подією до цієї проблеми підключилася швейцарська комісія з конкуренції (COMCO) та розпочала своє розслідування.

    Після розслідування, проведеного COMCO, Swatch Group була змушена продовжувати постачання до кінця 2010 року. Але вже в 2009 році Ніколас Хайєк знову зробив попередження про те, що Swatch Group все ж таки припинить постачання механізмів і зосередиться виключно на власних брендах.

    В результаті, в 2011 році мануфактура була знову проінспектована COMCO і, в 2013 році, було підписано угоду, яка передбачає зобов'язання щодо постачання стороннім клієнтам з поступовим скороченням до кінця 2019 року. При цьому ETA зобов'язана була підтримувати виробничі потужності на рівні близько 1,5 млн. механізмів на рік. Але як виявилося, і це не стало фіналом цієї історії. Враховуючи невщухаючі протестні настрої у годинниковій галузі, угода знову була продовжена до кінця 2020 року.

    Поза всяким сумнівом, події, що почалися ще в 2002 році, підштовхнули більшість виробників годинників у всьому світі кардинально переглянути свої підходи до вибору альтернативи продукції ЕТА або розробляти власні калібри. Але те й інше вимагало часу чи значних інвестицій. Більше того, відсутність будь якої альтернативи ставила деякі компанії на межу банкрутства.

    Такі нерайдужні перспективи були вельми реальними і для фабрики Sellita, яка влаштувалася в місті Ла-Шо-де-Фон.

    Фабрика, заснована в 1950 році,  протягом майже 30 років була одним із основних незалежних майданчиків для складання механічних калібрів для компанії ЕТА. Багаторічна співпраця та накопичений досвід зі складання механізмів давав компанії Sellita певні переваги, якими вона і вирішила скористатися, кардинально змінивши свою стратегію. Крім того, до початку двохтисячних, термін дії патентних обмежень на архітектуру більшості популярних калібрів ЕТА вже минув. Серед них, які вже стали легендами, механізми ЕТА 2824, ЕТА 2834, ЕТА 2836 та ЕТА 2892, а також Valjoux 7750.
     
    Вже 2004 року компанія анонсувала розробку першого калібру SW200 під своєю торговою маркою, а 2007-го розпочала його серійне виробництво. По суті, цей калібр був практично повним клоном знаменитої ЕТА 2824.

    Разом з тим, щоб уникнути можливих «патентних війн», більшість компонентів цих механізмів не взаємозамінні, хоча зовнішні відмінності важко помітити навіть досвідченим годинникарям.
    Власне кажучи, основна їх відмінність це встановлення розробниками Sellita 26-го додаткового каменя на барабанний міст для зниження тертя. На жаль, старт нової моделі не обійшовся без проблем.
    Зубці барабанного колеса і двох проміжних коліс, через невдалу їхню геометрію, часто просто ламалися. Але ці проблеми були досить швидко усунуті і вже з 2008 року у виробництво пішла оновлена модель SW200-1.

    На даний момент компанія Sellita SA випускає десятки моделей, що задовольняють запити годинникового ринку, але є три моделі, що є основою їх виробництва. Це знову ж таки повні клони знаменитих калібрів від ЕТА – SW200-1 (ЕТА2824-2), SW300-1 (ETA2892-A2) та SW500-1 (ETA7750 Valjoux). 

      Завдяки зміцненню підрозділів
      розробників та розширення своїх
      виробничих потужностей Sellita
      вже переступила рубіж 1 мільйон
      екземплярів на рік, що зробило її
      найбільшим у Швейцарії
      виробником механізмів
      за конкурентними цінами та технічною
      схожістю з продукцією ЕТА .
    При цьому не варто сумніватися у надвисокій якості продукції, виробленої на фабриці Sellita. Наприклад, волоскові пружини та деталі спускового механізму, нарівні з ETA, надходять від одного постачальника - компанії Nivarox.

    Конкурентні ціни та схожість із продукцією ЕТА стала потужною альтернативою для виробників механічних годинників. Оцінивши конкурентні переваги механізмів Sellita, дедалі більше компаній зупиняють свій вибір на цій продукції. Механізми Sellita або їх злегка модифіковані версії вже нерідко зустрічаються в багатьох механізмах, включаючи люксові годинникові бренди, такі як Frederique Constant, Davosa, Zelos, Oris, Hublot, Breitling, Ulysse Nardin, IWC, Raymond Weil, Sinn, Bell & Ross , Mido та TAG Heuer.

  • UTS

    У 1980 році була створена компанія з виробництва механізмів для настінних годинників U.T.S. Präzisionstechnik GmbH.

    З перших же днів існування, компанія зарекомендувала себе як виробник високоякісних годинникових механізмів UTS. Сьогодні це вже добре відомий німецький виробник настінних та вбудованих кварцових годинникових механізмів.


    В 1984 році на фабриці був запущений перший, повністю автоматизований центр по виробництву кварцових механізмів. Згодом, в 1998 році, підрозділ U.T.S. Präzisionstechnik переходить, також до виробництва механізмів з функцією радіоконтролю.

    В 2008 році виробництво кварцових механізмів переміщується до м.Дуннінген (Dunningen), земля Баден-Вюртемберг, де на базі підрозділу U.T.S. Präzisionstechnik була створена компанія UhrenTechnik Schwarzwald Montageservice GmbH. Нова компанія зосередила свої зусилля на виробництві стандартних кварцових годинникових механізмів.

    Однак завдяки розширенню своїх виробничих потужностей, в 2011 році, UTS випускає на ринок новий кварцовий маятниковий механізм з функцією мелодії. Але і на цьому компанія не зупинилась, та в 2017 році представила перший власний кварцовий будильник з маркуванням “Made in Germany”.

     

     

     

    Будучи давнім німецьким виробником настінних механізмів і всесвітньо визнаним продуктом, UTS є символом бездоганних продуктів. Бренд UTS насамперед означає, що весь асортимент кварцових механізмів виготовлений та зібраний в Німеччині та має маркування “Made in Germany”.

    Компанія UhrenTechnik Schwarzwald Montageservice GmbH має більш ніж 40-річний досвід у виробництві вбудованих годинників і настінних годинникових механізмів, виробляючи продукти, які поєднують інноваційні технології з європейськими стандартами та надзвичайно високим рівнем якості.

       Оптові поставки батарейок Renata, інструмент та витратні матеріали для ремонту годинників, годинникові модулі та механізми. Ремінці для наручних годинників RIOS1931.

Загальні положення:

Користування інтернет-ресурсом:

Способи та правила формування замовлення:

Для отримання більш детальної інформації про товарні позиції скористайтесь формою "Зворотній зв'язок" .

Термін виконання замовлень:

Оплата та доставка замовлень:

            " Нова Пошта": www. novaposhta.ua

            Якщо цей спосіб доставки Вам незручний, викладіть свій варіант на "Обов'язковій формі" в полі "Коментар" або зв'яжіться з менеджерами нашої компанії.  

Гарантійні зобов'язання:

Конфіденційність та захист персональної інформації: