РУС

Про компанію

Історія нашої компанії бере свій початок з 1992 року. Першими нашими кроками стала розробка та виробництво різноманітної електроніки для автомобілів та автомобільного сервісу.
В подальшому це стало основним видом нашої діяльності.

З початком двохтисячних, через зміну кон'юнктури ринку, профіль компанії кардинально змінився. Створивши власну мережу реалізації, ми перейшли на торгівлю годинниками та аксесуарами до них. Вже через короткий проміжок часу виникла необхідність супроводу товарів, які ми продаємо. Так з'явився новий напрямок діяльності нашої компанії – сервісне та післягарантійне обслуговування годинників, а також забезпечення потреб українського годинникового ринку інструментарієм, обладнанням, елементами живлення, витратними матеріалами, механізмами та їх комплектуючими для виробництва та ремонту годинників.

Нині наша компанія є офіційним дистриб'ютором провідних європейських фірм, а також фірм азіатського континенту. Завдяки такій співпраці, ми маємо можливість познайомити та забезпечити наших українських партнерів усім спектром товарів для годинникового бізнесу від світових лідерів у галузі годинникової індустрії.

Більш ніж тридцятирічний досвід роботи в оптових продажах товарів для годинникового бізнесу дозволив нам зайняти провідні позиції в цій галузі в Україні.

Ми не робимо відмінностей між невеликою годинниковою майстернею або знаним годинниковим заводом і готові допомогти в кожному конкретному випадку.

Завдяки співпраці з нашими численними партнерами по всій країні, будь-який власник годинника може бути впевнений у професійному та якісному сервісному обслуговуванні. 

  • Сучасне підприємство, що налічує понад 200 співробітників, знаходиться у місті Ітінген поблизу Базеля (Швейцарія). Тут об’єднано в одне ціле науково-дослідний потенціал, виробництво та адміністрація фірми. Заснована в 1952 році, як виробник комплектуючих механічних годинників, в середині сімдесятих RENATA трансформувалася в спеціалізоване підприємство з виробництва кнопкових елементів живлення. 


    Сьогодні RENATA – це єдина компанія у світі, яка зосередила свої зусилля виключно на розробці та виробництві кнопкових елементів живлення. Така вузька спрямованість дозволяла створювати продукти, які опинилися поза конкуренцією при їх виборі виробниками високоякісних кварцових механізмів та годинників. Батарейки RENATA є основним елементом живлення для Швейцарської годинникової індустрії.

    Останніми роками, розширивши свій ареал на європейських ринках, RENATA SA впевнено закріплювала свою присутність на Американському континенті, а також у країнах південного сходу. Завдяки своєму науковому потенціалу та розвитку власних інноваційних технологій RENATA забезпечила собі абсолютне лідерство в галузі гарантійної та післягарантійної заміни батарейок, закріпивши за собою статус бренду No.1 у світі.

    Щодня на заводі в Ітінгені виробляється близько півтора мільйона батарейок. 

    Завдяки високому ступеню вертикалізації виробничого процесу, RENATA зарекомендувала себе як надзвичайно гнучкий та надійний виробник батарейок. Контроль виробництва здійснюється на всіх його етапах, починаючи від штампування корпусів для батарейок та лиття герметизуючих пластикових прокладок до підготовки хімічного складу та остаточної збірки. 

    Налагоджена система контролю за якістю починається з контролю сировини, що надходить, і закінчується перевіркою готового продукту, тим самим, забезпечуючи високу постійну якість.

    Контроль всього процесу виробництва батарейок відбувається практично в режимі реального часу. Сучасна високоефективна система контролю, що включає лазерні методики діагностики, виключають можливість порушення технологій та виробництва.

    Гарантована висока якість об’єднала багатьох всесвітньо відомих виробників годинників Швейцарії в групу компаній SWATCH GROUP .
    OMEGA, BLANCPAIN, RADO, LONGINES, TISSOT, SWATCH, CERTINA, BALMAIN, BREGUET, HAMILTON, MIDO, KALVIN KLAIN - ось далеко не повний перелік світових брендів, що входять до цієї групи.

    Окрім виробництва годинників та ювелірних виробів SWATCH GROUP об'єднує ще кілька компаній, що спеціалізуються на виробництві електронних компонентів та систем. Однією з них є RENATA SA, якій по праву належить світове лідерство у галузі виробництва та реалізації кнопкових елементів живлення.

    У 1999 році система менеджменту якості продукції компанії RENATA пройшла сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001. Враховуючи зростання прагнення світових виробників до вирішення глобальних питань щодо збереження навколишнього середовища, RENATA впроваджувала ефективні системи екологічного менеджменту, що в кінцевому підсумку і підтвердилося в 2011 році ще одним міжнародним стандартом ISO 14001.

            the swiss power source - швейцарське джерело енергії

    цей новий слоган компанії RENATA якнайкраще характеризує всю ідеологію фірми.

     
  • Ще в 16 сторіччі, в горах Невшатель, батьківщині Швейцарської годинникової справи, утворилась динамічна та підприємлива спільнота, яка торгувала з сусідніми країнами великою рогатою худобою та продукцією ремісничих виробництв.

    Напевно, суворий клімат змушував перших гірських поселенців будувати відносини з жителями регіонів, які були далеко за межами Валанжена, отримуючи можливість придбавати все необхідне для свого виживання.


    Розвиток торгових відносин, вже наприкінці 17 століття, призвів до стрибка у розвитку годинникової справи, що, у свою чергу, сприяло популяризації цього регіону. Зростання визнання майстерності місцевих годинникових майстрів призвело до розвитку самодостатньої та процвітаючої промисловості, що в подальшому досягла висот культурної спадщини.

    Згодом у майстрів годинникової справи виникла потреба придбання деталей та інструментів для виготовлення годинників. Це підштовхнуло до розвитку нового напряму у часовій галузі. Вже в 19 столітті постачання інструментів, пружин та запчастин здійснювалося для закордонних майстрів.

    Ла-Шо-де-Фон по праву вважається місцем, де зародилося та отримало свій розвиток швейцарське годинникове мистецтво. До сьогоднішнього дня це місто залишається основним орієнтиром для всіх професіоналів у цій галузі. У цьому місті отримала свою прописку і компанія HOROTEC SA, яка продовжуючи місцеві традиції поваги до принципів та цінностей годинникового мистецтва, постачає деталі та інструменти вже з 1946 року.

    З моменту свого створення компанія HOROTEC мала особливу концепцію: «Ми привнесемо годинниковим майстрам новаторські ідеї через нові геометричні форми, естетику та функціональність». Сучасне виробниче обладнання та висококваліфікований персонал забезпечують компанії виняткову швидкість реагування на постійно мінливі вимоги ринку та гарантують своїм клієнтам швидку та надійну технічну підтримку. 

    Через дистриб'юторську мережу, що налічує понад 400 офіційних представників у 110 країнах світу, компанія пропонує своїм швейцарським та закордонним партнерам понад 14000 різноманітних інструментів та 85000 видів запасних частин для годинникової індустрії. Власне виробництво, розташоване в Поррантрюї, в горах Юра, виробляє широкий спектр пінцетів та різноманітних запатентованих інструментів HOROTEC.

    Маючи на своїх складах понад 3500 найменувань та 85000 деталей швейцарських, японських та європейських виробників годинникових механізмів, компанія HOROTEC SA є беззаперечним світовим лідером на ринку післяпродажного обслуговування годинників.

  • За останні чотири десятиліття досвід продажів в індустрії годинникового та ювелірного інструменту зробило «ANCHOR» відданим брендом сьогоднішнього дня, що представляє поєднання якості, ціни та новаторства.


    Розпочавшись у 1972 році як родинний бізнес з імпорту зі Швейцарії та Європи запасних частин та деталей для годинників, компанія CTS незабаром розширила свою діяльність та утвердилася як перший в Індії експортер інструментів, обладнання та приладдя для годинникової та ювелірної справи по всьому світу.

    Шлях розвитку компанії, як і багатьох інших, був сповнений викликів та очікувань. Проте три покоління родини Гхадьяллі (Ghadially) від найстаршого Есмаїла Гхадьяллі до його сина Моїза Гхадьяллі та його правнука Мажара Гхадьяллі, піднімали рівень присутності індійської продукції на світовому ринку, тим самим створюючи свою власну нішу.

    Власне чітке бачення концепції розвитку, підкріплене наполегливою працею та бажанням бути першопрохідниками, об'єднало зусилля Cambridge Time Spares та оптових компаній у більш ніж 60 країнах світу.

      На сьогодні асортимент продукції під
      брендом «ANCHOR» налічує більше
      1800 позицій. В найближчому майбутньому
      компанія планує додати до наявного
      асортименту понад 3000 одиниць товарів
      і продовжити цю тенденцію зростання при
      конкурентоспроможних цінах та ритмічних
      поставках.
     
    Члени команди, які роблять компанію CTS успішною, дотримуються простого правила:

    ЧУДОВИЙ ДЕНЬ

    Засинати з мрією,

    Прокидатися з метою,

    Мета задовольнити потреби кожного покупця.

  • Німецька компанія RIOS1931 була заснована годинниковим майстром
    ремісником Освальдом Ріммером у 1931 році. З моменту заснування майстри компанії використовують лише традиційну
    Швейцарську технологію full-bugg (повністю підгорнута шкіра).


    З того часу і по сьогодні – це єдиний існуючий метод забезпечити   найвищий рівень якості. Як   сімейне підприємство, в
      третьому поколінні, компанія
      як і раніше зберігає цінності,
      які колись сформулював його
      засновник Освальд Ріммер:
     «Зберегти
      кваліфіковану
      майстерність і впроваджувати
      в життя модні та
      технічні потреби
      часу» 
             Зроблено в Німеччині
      Компанія розташована в
      Німеччині, що дає можливість
      гарантовано підтримувати
      стабільність в якості.
      Співробітники компанії   проходять навчання на фабриці
      в м. Аугсбург.
     
     
    За час професійно-технічних стажувань, що тривають роки,
    вони набувають високої кваліфікації, яка є
    неодмінною умовою виробництва годинникових ремінців RIOS1931.
     
     
    Для створення годинникових ремінців використовуються матеріали, які 
    досвідченими очима  відбираються із високою ретельністю.
    Використовується шкіра лише найвищої якості з усіх можливих. Ви можете бути впевнені, що купуючи ремінець RIOS1931, Ви отримуєте розкішний продукт найвищої якості, надійності та довговічності.

    Ручна робота

    Виробництву ремінців приділяється дуже багато часу. Шкіра, відповідно до правил її традиційної обробки,  все ще обробляється вручну. Кожен, делікатно оброблений та екологічно чистий шкіряний продукт є унікальним витвором мистецтва.

    На відміну від машинного шва, так званий ручний шов або сідельний шов, вимагає ручного, почергового прошивання однією ниткою від одного боку ремінця до іншого
    двома голками.

    В цьому випадку шов виходить надзвичайно рівномірним. Такий шов вимагає 40-хвилинної роботи, що забезпечує більш тривалий термін служби на відміну від машинного шва. Ручний шов вимагає від майстра-шкіряника найвищих навичок і є чудовим витвором
    майстерної роботи.

    Видатна майстерність та унікальність

    Для майстрів компанії виробництво високоякісних ремінців це все ще жива майстерна робота. Покладаючись на традиційні цінності, вони зберігають і традиційні технології виробництва.

    З годинниковим ремінцем RIOS1931 Ви надаєте вашому годиннику індивідуальність у світі масового виробництва, яке стає все більш одноманітним.

  •  «Швейцарська фабрика Sellita, заснована 1950 року в місті
    Ла-Шо-де-Фон, протягом майже 30 років була одним з основних незалежних майданчиків для складання механічних калібрів
    компанії ЕТА. Багаторічна співпраця та накопичений досвід зі складання механізмів, давав компанії Sellita певні переваги, якими вона і вирішила скористатися, кардинально змінивши свою стратегію. Завдяки зміцненню підрозділів розробників і розширенню своїх виробничих потужностей Sellita вже переступила рубіж в 1 мільйон екземплярів на рік, що зробило її найбільшим у Швейцарії виробником механізмів за конкурентними цінами та технічною схожістю з продукцією ЕТА»


    З моменту, коли в 2002 році голова ради директорів Swatch Group Ніколас Дж. Хайєк оголосив про те, що компанія ETA припинить постачати стороннім партнерам механізми та деталі до них,
    починаючи вже з 2006 року, світову годинникову промисловість охопило обурення. Це була природна реакція, оскільки багато годинникових брендів використовували механізми ETA протягом майже 20 років. На цьому тлі деякі годинникові бренди об'єдналися в альянс, щоб звернутися до суду на Swatch Group, звинувативши її в монопольному становищі на ринку. У зв'язку з такою резонансною подією до цієї проблеми підключилася швейцарська комісія з конкуренції (COMCO) та розпочала своє розслідування.

    Після розслідування, проведеного COMCO, Swatch Group була змушена продовжувати постачання до кінця 2010 року. Але вже в 2009 році Ніколас Хайєк знову зробив попередження про те, що Swatch Group все ж таки припинить постачання механізмів і зосередиться виключно на власних брендах.

    В результаті, в 2011 році мануфактура була знову проінспектована COMCO і, в 2013 році, було підписано угоду, яка передбачає зобов'язання щодо постачання стороннім клієнтам з поступовим скороченням до кінця 2019 року. При цьому ETA зобов'язана була підтримувати виробничі потужності на рівні близько 1,5 млн. механізмів на рік. Але як виявилося, і це не стало фіналом цієї історії. Враховуючи невщухаючі протестні настрої у годинниковій галузі, угода знову була продовжена до кінця 2020 року.

    Поза всяким сумнівом, події, що почалися ще в 2002 році, підштовхнули більшість виробників годинників у всьому світі кардинально переглянути свої підходи до вибору альтернативи продукції ЕТА або розробляти власні калібри. Але те й інше вимагало часу чи значних інвестицій. Більше того, відсутність будь якої альтернативи ставила деякі компанії на межу банкрутства.

    Такі нерайдужні перспективи були вельми реальними і для фабрики Sellita, яка влаштувалася в місті Ла-Шо-де-Фон.

    Фабрика, заснована в 1950 році,  протягом майже 30 років була одним із основних незалежних майданчиків для складання механічних калібрів для компанії ЕТА. Багаторічна співпраця та накопичений досвід зі складання механізмів давав компанії Sellita певні переваги, якими вона і вирішила скористатися, кардинально змінивши свою стратегію. Крім того, до початку двохтисячних, термін дії патентних обмежень на архітектуру більшості популярних калібрів ЕТА вже минув. Серед них, які вже стали легендами, механізми ЕТА 2824, ЕТА 2834, ЕТА 2836 та ЕТА 2892, а також Valjoux 7750.
     
    Вже 2004 року компанія анонсувала розробку першого калібру SW200 під своєю торговою маркою, а 2007-го розпочала його серійне виробництво. По суті, цей калібр був практично повним клоном знаменитої ЕТА 2824.

    Разом з тим, щоб уникнути можливих «патентних війн», більшість компонентів цих механізмів не взаємозамінні, хоча зовнішні відмінності важко помітити навіть досвідченим годинникарям.
    Власне кажучи, основна їх відмінність це встановлення розробниками Sellita 26-го додаткового каменя на барабанний міст для зниження тертя. На жаль, старт нової моделі не обійшовся без проблем.
    Зубці барабанного колеса і двох проміжних коліс, через невдалу їхню геометрію, часто просто ламалися. Але ці проблеми були досить швидко усунуті і вже з 2008 року у виробництво пішла оновлена модель SW200-1.

    На даний момент компанія Sellita SA випускає десятки моделей, що задовольняють запити годинникового ринку, але є три моделі, що є основою їх виробництва. Це знову ж таки повні клони знаменитих калібрів від ЕТА – SW200-1 (ЕТА2824-2), SW300-1 (ETA2892-A2) та SW500-1 (ETA7750 Valjoux). 

      Завдяки зміцненню підрозділів
      розробників та розширення своїх
      виробничих потужностей Sellita
      вже переступила рубіж 1 мільйон
      екземплярів на рік, що зробило її
      найбільшим у Швейцарії
      виробником механізмів
      за конкурентними цінами та технічною
      схожістю з продукцією ЕТА .
    При цьому не варто сумніватися у надвисокій якості продукції, виробленої на фабриці Sellita. Наприклад, волоскові пружини та деталі спускового механізму, нарівні з ETA, надходять від одного постачальника - компанії Nivarox.

    Конкурентні ціни та схожість із продукцією ЕТА стала потужною альтернативою для виробників механічних годинників. Оцінивши конкурентні переваги механізмів Sellita, дедалі більше компаній зупиняють свій вибір на цій продукції. Механізми Sellita або їх злегка модифіковані версії вже нерідко зустрічаються в багатьох механізмах, включаючи люксові годинникові бренди, такі як Frederique Constant, Davosa, Zelos, Oris, Hublot, Breitling, Ulysse Nardin, IWC, Raymond Weil, Sinn, Bell & Ross , Mido та TAG Heuer.