РУС

Новости

  • 03.05.2023

    Новий логотип і нове позиціонування японського бренду MIYOTA сигналізують про бажання розвиватися та впевнено дивитися в майбутнє. Оновлена ідентичність заснована на переоцінці дорогоцінної природи часу та важливості механізмів, які є ключовим компонентом будь-якого годинника. MIYOTA є світовим брендом, що продовжує завойовувати довіру клієнтів, шляхом виробництва та постачання годинникових механізмів, які перевершують їхні очікування.

    Нова айдентика бренду, стартувала в січні 2023 року і включає слоган, символ і логотип.


    Що ж спонукало компанію змінити фірмовий стиль бренду?

    Ми всі чудово знаємо бренд MIYOTA, адже його продуктами успішно користуємося вже протягом 30-ти років. Витоки MIYOTA сягають 1959 року, коли компанія Citizen Watch побудувала фабрику по виробництву механізмів у місті Мійота в Японії. Сам бренд MIYOTA датує своє народження з 1980 року. А вже у 1981 році з’явився легендарний аналоговий кварцовий механізм 2035. Світові показники його виробництва, згодом занесли до Книги рекордів Гіннеса. Потім додали механізми серії 2000 і продовжили розширювати асортимент своєї продукції.

    Але, так як всі ми змінюємося, змінюється і оточуючий світ. Компанія MIYOTA також вирішила рухатися в перед і оновити стиль. У свої офіційній заяві, компанія наголошує, що
    «Ми всі проживаємо своє життя в одному потоці часу. Годинники відіграють вирішальну роль, оскільки дозволяють людям у всьому світі однаково усвідомлювати час, що йде. Серед багатьох подій, які вплинули на суспільство, глобальна пандемія, яка змінила наше уявлення часу і наше розуміння значимості годинників. Оновлена ідентичність бренду MIYOTA заснована на переоцінці дорогоцінної природи часу та важливості механізмів, які є ключовим компонентом будь-якого годинника.»

    Оновлена ідентичність бренду MIYOTA повинна поєднати запатентовані сучасні технології з 30-річним досвідом розробки, щоб створювати механізми, які показують час із непохитною точністю та роблять кожну секунду особливою.

    Новий символ і логотип бренду

    Один з етапів формування айдентики – це створення логотипу, а потім створення фірмового стилю. Новий логотип бренду складається з напису MIYOTA, зміненими виразними літерами та візуального представлення концепції «механізм як серце годинника». За задумом, символ, натхненний образом годинника, і виражає точність і якість кожної деталі механізмів MIYOTA. Загалом логотип передає важливу роль MIYOTA в сучасній годинниковій індустрії, а також його прагнення підтримувати зв’язок з людьми та забезпечувати послідовні та незмінні цінності протягом поколінь.

    Новий слоган бренду

    Новий логотип і фірмовий стиль MIYOTA поєднуються зі слоганом, що несе в собі нові ідеї подальшого розвитку та підкреслює майбутню позицію в підході бренду до створення годинникових механізмів – «Абсолютне джерело часу» («An absolute source of time».)

    Механізм є серцем будь-якого годинника. Він не тільки керує годинником, він визначає його функції, продуктивність, дизайн і якість. «У MIYOTA ми хочемо, щоб якомога більше людей мали якісні годинники. Ось чому ми виробляємо всі наші механізми саме тут, у Японії — і ніде більше.»

    Завдяки підтвердженій репутації надійності, механізми MIYOTA використовуються в мільйонах годинниках, у тому числі, в багатьох світових брендів. Зміна айдентики бренду має продемонструвати, що MIYOTA продовжує працювати над розробкою та виробництвом годинникових механізмів наступного покоління.

    Замовити механізми MIYOTA в Україні, ви можете на нашому сайті www.okta.ua, за найдоступнішими цінами в Україні. Компанія «ОКТА, Лтд» пропонує широкий асортимент годинникових механізмів MIYOTA та їх базових комплектуючих. В каталозі сайту ви можете замовити такі механізми, як T250, JS20, JS15, GP52, GP50, GP11, GP03, GP01, GP00, GM15 , GM10, GM00, GL15, GL10, GL00, FS60, 9T33, 9T22, 9T13, 6T51, 6P29, 6P27, 6P25, 6M12, 6M02, 6L71, 6L22, 6L12, 5Y30, 5Y20, 5R32, 5R21, 2315, 2115, 2105, 2025, 1M12/6, 1M12, 1M02, 1L45, 1L40, 1L32, 1L22, 1L12, 0S60, 0S30, 0S20, 0S10 та багато інших механізмів для наручних годинників.

  • 13.04.2023

    Цьогоріч Великдень ми зустрічаємо під час важких випробувань війною, яку вероломно почала проти нашої держави росія. Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну , наші рідні міста, життя кожного українця.


    Пам’ятайте, в цей світлий день, Христос воскрес, воскресне й Україна. Молімося за нас, за тих хто зараз оберігає наш спокій, за тих хто душу поклав за Батьківщину. В цей нелегкий час пам’ятаймо: у кожного з нас свій фронт, своє покликання. Якщо усі разом і кожен зокрема прикладемо максимум зусиль – воскресне правда, любов і надія.

    Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні. Вселяє спокій у серцях, живить душу та укріпляє віру. Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя кожній родині!

    Зі святом! Христос Воскрес!

  • 10.04.2023

    Коли ми обговорюємо будь-який наручний годинник, то, як правило, маємо на увазі чотири основні складові: корпус годинника, механізм, ремінець та скло. Якщо в процесі носіння свого улюбленого аксесуара механізм зупинився, або ви подряпали корпус – це ще не трагедія. Все можна відновити та відремонтувати. Порвався чи постарішав ремінець – теж не велика біда. Його легко підібрати на ваш смак і замінити. А от, якщо ви сильно подряпали чи розбили скло, то ви зіткнулися з проблемою, яку не завжди можна вирішити легко, дешево та швидко.


    Годинник – це, перш за все, продукт реалізації дизайнерського задуму. Абсолютно не схожі один з одним, вони можуть мати абсолютно ідентичні механізми та функції, що виконуються. А ось корпус і є та основа, на якій базується вся архітектура майбутнього аксесуара. У сучасному світі, розмаїття годинників просто вражає уяву. Ось тут і постає завдання, перед кожним розробником, як об'єднати корпус годинника зі склом, так щоби захистити механічне серце і реалізувати власний авторський задум. У свою чергу, розробники та виробники скла для наручних годинників прийняли виклик годинникової індустрії, усвідомлюючи, що знадобиться не просто багато, а дуже багато видів та типів скла.

      Товщина скла, його форма, діаметр, початковий
      матеріал для його виготовлення, міцність та
      зносостійкість, додаткові умови обробки – ось далеко
      не повний перелік параметрів, на які можуть
      розраховувати творці годинникового мистецтва.
      При цьому без сумніву, що на все це різноманіття,
      має розраховувати і годинниковий сервіс.
     
      Враховуючи цю обставину та потреби українського
      ринку, ми вирішили сформувати найбільш повну базу
      скла для наручних годинників. Але на перший погляд
      просте завдання, насправді таким не є. Необхідний
      дійсно якісний продукт за доступною ціною. На жаль, часто доводиться бачити пропозиції навіть брендового скла, яке не має жодного відношення до оригінальної продукції, а є звичайними підробками дуже сумнівної якості.
     
    Для досягнення наших завдань, ми узгодили спеціальну
    програму виробництва скла з нашим багаторічним партнером
    із Гонконгу, компанією Delta Link, офіційним дистриб'ютором
    якої ми є. Цей виробник використовує скляні заготовки, якість
    та характеристики яких підтверджуються сертифікатами SGS (Société Générale de Surveillance). А для виготовлення тонкого скла, тим паче сапфірового, використовуються тільки заготовки, які поставляються зі Швейцарії (Swiss made).
    Завдяки глибоко продуманій стратегії у виборі початкової сировини та високому рівню якості виробництва, продукція компанії Delta Link затребувана майже у ста країнах світу. Винятком не стала й Україна. За 12 років співпраці з нашим партнером, споживачі в нашій країні змогли переконатися у відмінній якості скла «SUPERPARTS» від компанії Delta.

         

      Ми постійно відслідковуємо потреби наших партнерів та
      розширюємо наш асортимент, щоб створити найбільшу
      базу скла для наручних годинників в Україні. Це досить
      складна і клопітка робота, та ми впевнені, що пошуки
      скла потрібної товщини, форми або діаметру перейдуть з
      площини проблеми до звичайного спілкування з нашою
      компанією. Вже сьогодні ми маємо в своєму
      розпорядженні більш як півтори тисячі розмірів і типів
      скла.
    Незабаром, задля реалізації нашої програми, ми очікуємо нові надходження, для ще більшого розширення асортименту.

    Асортимент скла для наручних годинників завжди доступний у розділі Запчастини для годинників https://okta.ua/catalog/c-33/stekla/. Зручна і деталізована система пошуку значно скоротить ваш час. А якщо у Вас виникнуть питання, не вагайтесь і ми завжди Вам допоможемо. Для клієнтів, які бажають купити скло на годинник оптом, передбачені спеціальні знижки.

  • 31.03.2023

    Майже рік, від початку повномасштабного вторгнення Мордору до нашої рідної України, ми працювали над відновленням зруйнованих зв’язків з нашими закордонними партнерами. На жаль, не все ще вдається реалізувати і повернутись до довоєнних відносин, але це тільки початок. В будь-якому випадку, ми вже маємо певний результат.

     Повертається весняне тепло і теплішають ціни
    на улюблений бренд RENATA 


  • 16.03.2023

    Наручний годинник  — це не тільки стильний аксесуар, який підкреслює ваш статус, а також складний і функціональний механізм, який потребує захисту. Важлива складова цього захисту – скло. Від нього буде залежати захищеність циферблату та механізму від потрапляння часточок пилу, бруду та вологи. І що не менш важливо, захистить циферблат від механічних пошкоджень. І найважливіше, ця захисна складова має бути прозорою. Погодьтеся, хочеться завжди чітко бачити циферблат, або, якщо це скелетон, то і весь механізм. При цьому не слід забувати і про зовнішній вигляд скла, як невід’ємну складову прикраси, що вимірює час.

    Скло для наручних годинників буває різних видів. Їх існує не так багато, але в кожного з них є свої  переваги та недоліки. Це не означає, що якийсь із видів значно гірше іншого, але знання їхніх  відмінностей і якісних характеристик, допоможе вам правильно його вибрати.


    Давайте ж розберемося, які бувають види годинникового скла, і яке з них краще?

     
     
      Скло для годинника виготовляється з різних матеріалів, що
      відрізняються між собою експлуатаційними характеристиками
      та вартістю. На перший погляд, особливо, коли скло нове,
      візуально відрізнити один вид скла від іншого не так просто.
      При цьому характеристики матеріалу, впливають на міцність,
      зносостійкість та прозорість.
     
     

    Так, в наручних годинниках застосовуються такі види скла:

    - мінеральне;

    - пластикове (акрилове);

    - комбіноване;

    - антиблікове;

    - сапфірове.

    Розглянемо більш детально кожен із цих видів. Отримана інформація допоможе вам зробити правильний вибір.

    Переваги та недоліки мінерального скла для наручних годинників

    Мінеральне скло (Mineral glass) – найбільш поширений вид. Його встановлюють майже усі відомі світові бренди - Casio, Seiko, Orient, Michael Kors, Fossil, Hugo Boss, Timex та багато інших.

     

    Вперше мінеральне годинникове скло з'явилося ближче до середини XVII століття, коли кришталь стали замінювати склом, яке виготовляли особливим способом. Основним матеріалом для нього є кварцовий пісок, який розплавляють та додають деякі оксиди. Потім майстри видували невелику порожню кульку, з якої потім вирізали низький «купол». Після охолодження його відшліфовували до необхідного розміру та кріпили до кришки годинника за допомогою металевих язичків, як до цього – кришталь. З появою у другій половині XVIII століття моди на більш витончені годинники, годинникарі стали поступово переходити на пласке і тонке мінеральне скло. Так почалася ера мінерального годинникового скла.
     
    Сучасні технології виробництва дозволили досягти високих характеристик його якості. Таке скло можна зустріти в більшості чоловічих та жіночих годинниках. Скло цього виду щільне, міцне, в міру крихке, легко піддається механічній обробці та має хороші оптичні властивості, тому не спотворює видимість циферблату. Якісне мінеральне скло для наручного годинника складно розбити та важко подряпати. Однак потрібно розуміти, що це скло, а тому, все ж таки, його теж можна розбити. Однак при правильному догляді, аксесуар прослужить 10-20 років і більше. Згодом скло може помутніти, від мікротріщин, і циферблат буде гірше видно. Але ця проблема вирішується шляхом звичайного полірування. За співвідношенням ціни та якості це найкращий варіант.

    Переваги:

    - невисока вартість виготовлення та обробки;

    - відмінний рівень прозорості;

    - несхильність до помутніння навіть через багато років експлуатації в нормальних умовах;

    - на відміну від пластику, менш схильне до появи подряпин, а невеликі дефекти можна видалити за допомогою полірування.

    Недоліки:

    - не ударостійке;

    - дає дуже багато відблисків сонячних променів, які заважають роздивитись стрілки;

    - у разі виникнення тріщин або сильних подряпин, ремонт, як правило, неможливий.

     

    Пластикове (акрилове) скло для наручних годинників

    Пластикове (Resin Glass), або як його ще називають акрилове скло, було створене для потреб авіації, наприкінці 1920-х років. Воно легке, пружне, міцне, недороге та ударостійке. Починаючи з 1930-х років, переважна більшість годинникових брендів стала обирати саме його для своїх годинників. Новий матеріал в середньому має опірність удару в 5 разів вищу, ніж у звичайного скла. Така міцність досягається за допомогою гнучкої структури пластику, яка заважає склу розбитися. Його застосування дозволило знизити вартість та вагу наручного годинника. Але з часом були виявлені його суттєві недоліки.
     
     
       Адже, як виявилось, при активній 
       експлуатації годинника, на склі швидко
       виникають  подряпини та потертості,
       навіть від незначного тертя з жорсткою
       тканиною. Більше того, через
       полімеризацію, воно схильне до
       помутніння та пожовтіння. Звичайно,
       проявляється це не одразу,
       але довговічним назвати його не можна.
     

     

    Переваги:

    - стійке до ударів;

    - можливість полірування;

    - легко піддається обробці, тому дозволяє створювати будь-яку потрібну форму;

    - найбюджетніший варіант.

    Недоліки:

    - дуже легко дряпається та затирається, погіршуючи видимість циферблата;

    - з часом може помутніти і потьмяніти.

    Комбіноване скло для наручних годинників

    Комбіноване  скло – це поєднання переваг одразу кількох матеріалів, для досягнення максимального результату. Найбільш відомий та поширений варіант Sapflex, поєднання мінерального скла із сапфіровим покриттям. Методом іонного напилення, на мінеральне скло наносять шар синтетичного сапфіру, роблячи його стійким до подряпин та водовідштовхуючим.

    Існують також і інші варіанти комбінованого скла:

    - hardlex - метод загартування, винайдений японською компанією Seiko;

    - krysterna – на мінеральне скло накладається шар з суміші кварцового піску і скляного порошку;

    - flame Fusion Crystal - розробка компанії Invicta;

    - crystex – міцний та ударостійкий матеріал, який отримують шляхом поєднання кварцового піску та фритти (склоподібний матеріал) і інші.

     
    Годинник Seiko 5 Sports SRPD69K1 Automatic 4R36             Invicta Pro Diver 22021 зі годинниковим склом flame Fusion
    зі годинниковим склом HARDLEX                                         Crystal

    Антиблікове скло для наручних годинників

    Антиблікове скло – це сапфірове або мінеральне скло, покрите із зовнішньої чи внутрішньої сторони, спеціальним шаром певного матеріалу, завдяки якому значно зменшується відбиття світла від поверхні лінзи й одночасно збільшується контрастність зображення. Скло такого типу полегшує зчитування інформації з циферблату під будь-яким кутом. Та майте на увазі, якщо покриття нанесено ззовні, то його легко подряпати.  До речі, винахідником цього способу покращення скла був український фізик Олександр Смакула. Своє відкриття він зробив у 1935 році для відомої німецької компанії Carl Zeiss, лідера в галузі оптичних приладів.

    Переваги та недоліки сапфірового скла для наручних годинників

    Сапфірове скло (Sapphire glass) – визнано найкращим у світі, на сьогодні. Воно виготовляється з синтетичного сапфіру, який є кристалом оксиду алюмінію (Al2O3).
    Як правило, воно використовується у годинниках преміям-класу. Вперше встановлювати сапфірове скло в годинники почали на початку 1970-х років. Хоча перший синтетичний сапфір був вирощений в 1902 році, що набагато раніше першого використання годинникового пластикового скла, але через високу вартість його виготовлення, виробники не поспішали  впроваджувати новинку. В сучасній годинниковій індустрії сапфірове скло застосовують такі всесвітньо відомі бренди як: Rolex, Patek Philippe, Zenith, Longines, Rado, TAG Heuer, Epos, Tissot, Hamilton, Luminox, та інші.
     
      Воно володіє найбільш важливими для
      годинникового скла характеристиками –
      високою міцністю, твердістю, прозорістю та його
      майже не можливо подряпати. Сапфір один з
      найбільш твердих матеріалів і поступається лише
      алмазу (9 проти 10 балів за шкалою Моосу).
      Прийнято вважати, що тільки ним і можна
      пошкодити сапфірове скло. Але це не зовсім так,
      справа в тому, що цей матеріал можна подряпати
      і надтвердими матеріалами штучного та природного
      походження як, наприклад, карбід кремнію.
      До прикладу, він міститься в асфальтовому
      покритті, і це не єдине подібне з'єднання.
      Але в звичайних умовах залишити подряпини на ньому майже неможливо, за це воно і здобуло високу престижність. Найбільшим недоліком сапфірового скла вважають слабку ударостійкість. Адже, навіть від випадкового, але сильного удару сапфірове скло може розбитися. Ось чому для військових та спортивних годинників таке скло не вибирають.

    Переваги:

    - неперевершена стійкість до подряпин;

    - висока прозорість;

    - довговічність, матеріал не тьмяніє з часом.

    Недоліки:

    - висока вартість;

    - за сильного удару, таке скло може розбитися;

    - якщо скло пошкоджено, ремонт, як правило, неможливий, потрібна його заміна.

    Яке ж скло для годинника вибрати?

    Ознайомившись з основними характеристиками всіх актуальних на сьогодні видів скла, залишилося вирішити яке ж скло для наручних годинників буде найкращим. При цьому не варто традиційно відштовхуватися тільки від вартості. Вибір на користь того, чи іншого виду годинникового скла залежить від того, скільки і в яких умовах ви носитимете годинник. Будь-яке скло має свої переваги та недоліки. Тільки Ви, свідомо зваживши всі характеристики, маєте прийняти остаточне рішення про вибір скла.

    Почнемо з пластикового, як самого недорогого. Його найчастіше обирають для дитячих годинників або для недорогих спортивних моделей. Пластик буде найбезпечнішим, легким і зручним при їхній експлуатації. Пластикове скло використовують наприклад такі бренди як CASIO, Timex, Q&Q і Swatch.

    Безперечно лідером для наручних годинників є мінеральне скло.  Як самий оптимальний варіант, виходячи з його характеристик та вартості. Воно універсальне і підійде для щоденного користування.  У разі подряпин чи потертості, воно легко піддається поліруванню. Уявіть собі, 9 з 10 виготовлених годинників мають мінеральне скло. Воно  буває різної товщини та діаметру. Його можна використовувати для заміни майже всіх популярних на сьогодні брендових годинниках.

    Сапфірове скло вважається найпрестижнішим, тому природньо і найчастіше його використовують  швейцарські бренди. Вартість його буде вищою, але високоякісний продукт, який ми отримуємо вартий того. Завдяки високому рівню твердості, надійності та ударостійкості сапфірове скло просто зобов'язане вірно служити вам довгі роки, підкреслюючи ваш статус і не втрачаючи своєї естетичної привабливості.

    У каталозі нашого web-сайту okta.ua ви знайдете найбільший в Україні асортимент скла для наручних годинників – мінеральних та сапфірових стекол, різного діаметру, товщини та форм (випукле, плоске, сферичне), а також інструменти для заміни скла. Для оптових замовлень передбачені гнучкі умови співробітництва.

     

  • 07.03.2023

    Прийміть найщиріші привітання з ніжним,
    світлим і прекрасним днем – 8 Березня!


    Не дивлячись на дуже складну ситуацію на сьогоднішній день в країні, бажаємо Вам терпіння, віри в Перемогу, впевненості у собі, своїх силах і мирного неба!

    Бажаємо, щоб кожен день був сонячним і радісним, а довкола Вас панували любов і гармонія. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій!

    Будьте щасливі та натхненні, вічної краси, ніжності та величезної любові. Посміхайтеся і розквітайте! Зі святом Вас!

    З повагою, Ваша «ОКТА, ЛТД»!

  • 20.02.2023

    Завдяки постійному моніторингу і прямим контактам з годинниковими мануфактурами і сервісними центрами, компанія HOROTEC має можливість винятково швидко реагувати на мінливі вимоги ринку та створювати інноваційні інструменти для виготовлення та ремонту годинників будь-якої складності. Нова лінійка бренду HOROTEC, повністю присвячена вдосконаленню та створенню викруток нового рівня для годинникових майстрів, які хочуть тільки найкращого.


    Сьогодні ми поговоримо про нові моделі швейцарських викруток. Дізнаємося про їхні особливості та чи відповідають вони своїй вартості і що ми отримаємо у разі їх придбання.

    Розглянемо декілька новинок. Серед них – професійні моделі викруток з підшипником MSA01.218-D, MSA01.418 та викрутки з нової лінійки без підшипника, про які ми розкажемо детальніше – VRAC01.020-050, VRAC01.020-060, VRAC01.020-080, VRAC01.020-100, VRAC01.020-120, MSA01.020-A, MSA01.020-B.

    Короткий огляд нової лінійки швейцарських викруток HOROTEC

    Нова лінійка викруток від HOROTEC – це поєднання дивовижної функціональності з естетикою нового дизайну та надійними матеріалами. Як відомо, в асортименті цього швейцарського виробника є два різновиди викруток, з підшипником та без. Нові викрутки без підшипника, але вони докорінно змінюють уявлення про належність до професійного інструменту і становитимуть гідну альтернативу варіантам з підшипником.

    Нова викрутка має поліпшений рельєф ручки, що підвищує тактильні властивості і запобігає ковзанню в руках майстра, тим самим забезпечуючи високий комфорт експлуатації.

    Вона виготовлена з анодованого алюмінію та виділена кольором, для швидкого визначення розміру жала, що дуже практично.

    Матеріали лише високої якості

    забезпечують довговічність та надійну роботу

    Жала викруток виготовлені з дуже міцної високоякісної нержавіючої сталі спеціального загартування, що забезпечує довгий термін служби інструменту. Жала викруток можна змінювати завдяки гвинтовому зажиму.

     

    Однією з головних переваг новинки є нова модифікація голівки

    Моделі нової лінії викруток отримали, на перший погляд, дуже просте, але дивовижно інноваційне рішення. Тепер голівка викрутки виготовлена з делріну. Що це нам дає?
     
      Завдяки такій модернізації, викрутка стала легшою і
      ергономічнішою, що зменшило навантаження на руку під
      час роботи і полегшило швидке обертання викрутки.
      Також слід мати на увазі – делрін (Delrin®) це спеціальний
      нейлон, стійкий до розведених кислот, реагентів та різних
      розчинників. Крім того, він має винятково малий коефіцієнт
      тертя при контакті з будь-якими матеріалами. По суті це
      інноваційний замінник звичайного підшипника. Матеріал
      приємний на дотик, володіє високою зносостійкістю і
      підкреслює новий дизайн викрутки.
     
      Завдяки цим особливостям, нова лінійка нічим не
      поступаються професійним викруткам з підшипником, але
      значно доступніша.

     

    На нашому складі з’явилися одразу декілька новинок, які допоможуть годинниковим майстрам в ефективному та професійному ремонті годинників.

         
      Набір викруток з алюмінієвою рельєфною
      ручкою MSA01.020-B.  
     
     • матеріал ручки: анодований алюміній
     • матеріал жала: нержавіюча сталь спеціального
        загартування
     • тип викруток: прецизійні, без підшипника 
       з делріновою голівкою
     • діаметр жал: 1.0 / 1.2 / 1.4 / 1.6 / 2.0 мм
     • кількість викруток: 5 шт
       (MSA01.020-100/MSA01.020-120/MSA01.020-140/
       MSA01.020-160/MSA01.020-200)
     
     

     

    Викрутка з алюмінієвою рельєфною ручкою VRAC01.020-050.

    • матеріал ручки: анодований алюміній
    • матеріал жала: нержавіюча сталь спеціального загартування
    • тип викрутки: прецизійна, без підшипника з делріновою голівкою
    • діаметр жала: 0.5 мм                            

    Викрутка з алюмінієвою рельєфною ручкою VRAC01.020-060.

    • матеріал ручки: анодований алюміній
    • матеріал жала: нержавіюча сталь спеціального загартування
    • тип викрутки: прецизійна, без підшипника з делріновою голівкою
    • діаметр жала: 0.6 мм

    Викрутка з алюмінієвою рельєфною ручкою VRAC01.020-080.

    • матеріал ручки: анодований алюміній
    • матеріал жала: нержавіюча сталь спеціального загартування
    • тип викрутки: прецизійна, без підшипника з делріновою голівкою
    • діаметр жала: 0.8 мм

    Викрутка з алюмінієвою рельєфною ручкою VRAC01.020-100.

    • матеріал ручки: анодований алюміній
    • матеріал жала: нержавіюча сталь спеціального загартування
    • тип викрутки: прецизійна, без підшипника з делріновою голівкою
    • діаметр жала: 1.0 мм 

    Викрутка з алюмінієвою рельєфною ручкою VRAC01.020-120.

    • матеріал ручки: анодований алюміній
    • матеріал жала: нержавіюча сталь спеціального загартування
    • тип викрутки: прецизійна, без підшипника з делріновою голівкою
    • діаметр жала: 1.2 мм

    Набір викруток з алюмінієвою рельєфною ручкою MSA01.020-A.

        • матеріал ручки: анодований алюміній
        • матеріал жала: нержавіюча сталь спеціального загартування
        • тип викруток: прецизійні, без підшипника з делріновою голівкою
        • діаметр жал: 0.6 / 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.4 мм                      
        • кількість викруток: 5 шт
          (MSA01.020-060/MSA01.020-080/MSA01.020-100/MSA01.020-120/MSA01.020-140)

    Нові швейцарські викрутки створені на базі популярних і надійних викруток з підшипником. Як ви могли впевнитися, вони відрізняються не тільки яскравим дизайном, але і модифікаціями, які забезпечать виняткову функціональність.

      Вони, безсумнівно, чудово доповнять
      будь-який сучасний сервісний центр
      або годинникову майстерню та не залишать
      шанувальників якісних інструментів
      байдужими!
     
      На нашому сайті (https://okta.ua/)
      ви можете замовити нові годинникові
      викрутки HOROTEC за найдоступнішими
      цінами в Україні. З повним асортиментом
      сучасних інструментів від бренду HOROTEC,
     
    офіційним дистриб’ютором якого є компанія «ОКТА, Лтд», можна ознайомитися в каталозі.

    HOROTEC - є одним з найкращих світових брендів по виготовленню професійних інструментів та обладнання для створення, виготовлення та ремонту годинників будь-якої складності. Слідкуйте за новинами, оскільки компанія HOROTEC постійно працює над розширенням асортименту інструментарію, щоб він міг відповідати вимогам сучасних годинникових майстрів.

  • 27.01.2023

    Раді повідомити Вас, що ми отримали нове надходження від нашого швейцарського партнера – компанії HOROTEC SA!

    Компанія  Horotec – є одним із провідних виробників професійних інструментів та обладнання для створення та ремонту годинників будь-якої складності. Компанія тісно співпрацює з годинникарями, сервісними центрами та виробниками годинників та створює ефективні, а часом унікальні інструменти та обладнання.


    Нове надходження якісних інструментів, механізмів, деталей, частин корпусів та витратних матеріалів для сервісного обслуговування від наших швейцарських партнерів вже на нашому складі і стане чудовим доповненням будь-якої годинникової майстерні або сервісного центру з ремонту та обслуговування годинників.

    Ми отримали одразу декілька новинок від бренду HOROTEC, які допоможуть годинниковим майстрам в ефективному та професійному ремонті годинників.

    Серед новинок –  моделі викруток VRAC01.020-050, VRAC01.020-060, VRAC01.020-080, VRAC01.020-100, VRAC01.020-120, MSA01.020-A, MSA01.020-B, MSA01.218-D та MSA01.418, колізвари для полірування  MSA05.220, а також новий інструмент для встановлення стрілок MSA05.020.

    Вже добре знайомі всім викрутки, які себе чудово зарекомендували, поповнилися новою модифікацією. Вони відрізняється рельєфною ручкою для кращої фіксації в руці   та делріновою голівкою для більшої зручності. Завдяки доповненням викрутка стала легшою і ергономічнішою, і нічим не поступається викруткам з підшипником.

     

     

    Також ми отримали нові моделі годинникових механізмів, а саме – ETA E64.111, ETA G10.712, ETA 251.264, ETA 251.274, ETA G15.261, та запчастини для механізмів ETA та SELLITA.

    Окрім новинок ми поповнили асортимент найпопулярнішими позиціями, яких певний час не було на складі. У новій поставці оновився та поповнився асортимент таких категорій:

    Новинки вже доступні для Ваших замовлень. Ознайомитися з ними Ви можете в розділі «Нові товарні позиції» або безпосередньо в розділах каталогу. В асортименті продукції HOROTEC Ви знайдете все необхідне для виробництва і ремонту годинників будь-якої складності.

    Компанія «ОКТА, Лтд» є офіційним представником швейцарської компанії HOROTEC SA в Україні.

    Більше інформації про компанію HOROTEC SA Ви зможете знайти на нашому сайті: https://okta.ua/about

  • 11.01.2023

    В 2022 році компанія Renata остаточно запустила першу в світі повністю автоматизовану лінію з виробництва оксид-срібних батарейок. На сьогодні нова виробнича лінія показала свою виняткову ефективність. Renata вкотре підтвердила свій статус провідного світового виробника кнопкових елементів живлення. Нині Renata виготовляє близько мільйона батарейок щодня для клієнтів у понад 140 країнах.


    Чим меншими та потужнішими стають сучасні пристрої, тим меншими та потужнішими мають бути елементи живлення. Тут настає зірковий час кнопкових батарейок. Компанія Renata вдосконалює ці перевірені часом класичні батарейки і надає їм додаткової потужності.

    Чи то були б гарнітури, мобільні телефони чи інші технологічні пристрої, ми живемо у світі, який вимагає все менших, легших і тонших гаджетів. Водночас, зростає попит на використання бездротових пристроїв. Провідну роль тут відіграють батарейки, широко відомі як кнопкові елементи живлення.

    Компанія Renata виробляє кнопкові батарейки преміум-класу протягом багатьох років і сьогодні є одним із провідних виробників на світовому ринку. Щоб залишатися на цій позиції, Renata інвестує не лише в розробку нових типів батарейок, а й в автоматизацію виробничих ліній для виготовлення поточного асортименту продукції.

    Найсучасніша у своєму класі

    Найновіша виробнича лінія — це повністю
    автоматизований конвеєр для виробництва оксид-срібних елементів живлення. Спроектована та впроваджена командою інженерів компанії Renata, нова виробнича лінія стала однією із найсучасніших у своєму класі. Її впровадження пропонує значні переваги – від значно збільшених виробничих потужностей й гнучкого планування до можливості повного контролю та перевірки кожної окремої батарейки. Особлива увага приділяється якості продукту – усі кроки, пов’язані з перевіркою якості, контролюються на 100% в режимі реального часу.

    Все в одній лінії

    Виробництво, збірка, остаточна обробка та контрольні перевірки, поєднані з механічною, електричною та оптичною діагностикою кінцевого продукту, 100 відсотково відбувається на самій лінії.

    Даніель Хунзікер (Daniel Hunziker), керівник відділу стратегічних проектів, підкреслює: «Завдяки застосуванню інтелектуального оцінювання у реальному часі, в поєднанні з нашою системою управління виробничими процесами ми контролюємо весь процес виробництва. Аналогічним чином ми постійно оптимізуємо наші виробничі процеси та поліпшуємо якість продукції на постійній основі».

    Ключові параметри виробничої лінії:

    • довжина: 14 м
    • ширина: 4.6 м
    • необхідна кількість працівників для одної робочої зміни: 1 особа
    • максимальна добова продуктивність: приблизно 240 000 батарейок
    • період циклу однієї виробничої партії: 6 днів
    • 100% механічний, електричний та візуальний контроль
    • 100% контроль батарейки на лінії виробництва, обробки та завершення виробництва
    • автоматичне коригування на виробничій лінії для підтримки високих допусків та технічних характеристик

     

     

    Новий дизайн:

    • батарейка Renata отримала новий та сучасний дизайн
    • напис бренду Renata відповідає корпоративному логотипу
    • на батарейці нанесено QR код, який дозволяє зробити повне відстеження батарейки, включаючи дату виготовлення
    • кожен QR код індивідуальний і гарантує 100% ідентифікацію
    • численні можливості кодування QR коду – більше трильйона можливих варіантів

     

     

    Переваги:

    • завдяки розширенню виробничих потужностей та гнучкому плануванню, гарантовано стабільний процес виготовлення батарейок
    • на пізнішому етапі будуть можливі варіанти приватного бренду, навіть для невеликих партій, завдяки технології лазерного маркування
    • якість всіх вироблених батарейок надзвичайно висока і стабільна
    • 100% захист від підробок, завдяки технології лазерного маркування батарейки
    • кожну батарейку можна відстежити та повністю контролювати

    Готові до майбутнього

    Впровадження нової високоточної виробничої лінії відбувається поступово. Сьогодні Renata на новій лінії виробляє тільки 364 і 377 батарейки. Інші позиції оксид-срібних батарейок будуть продовжувати виробляти, на існуючій лінії, як і раніше. По мірі розробки та впровадження нових виробничих ліній, асортимент батарейок з новим дизайном буде поступово розширюватися.

    Універсальність, інновації та оперативність є вирішальними факторами для досягнення успіху, які також гарантують конкурентоспроможність бренду Renata у майбутньому. Важливу роль тут відіграє діджиталізація. Завдяки автоматизованій лінії з виробництва оксид-срібних батарейок, Renata знову підтверджує лідируючу позицію на ринку кнопкових елементів живлення і успішно позиціонує себе, використовуючи принципи «Індустрії 4.0».

    Давайте рухатися разом вперед, в майбутнє!

  • 03.01.2023

    Зважаючи на стрибки цін на паливо та інші обставини, "Нова пошта" з початку 2023 року підвищила тарифи на доставку. Це стосується вартості доставки посилок, документів у конверті та кур'єрських послуг. «Такий вимушений крок ми робимо, щоб зберегти якість послуг на високому рівні та швидку доставку у воєнний час», – пояснюють у компанії.


    Які саме зміни нас очікують?

    1. Тариф на доставку документів в фірмовому картонному конверті у відділення та поштомат становитиме — 55 грн.

    2. Вартість відправлення у поштомат буде прирівнюватися до тарифів доставки через відділення і залежатиме від ваги та населеного пункту.

    3. Вартість доставки посилок у межах міста буде розраховуватися наступним чином:

    •        до 2 кг — 50 грн (було 40 грн)

    •        до 10 кг — 80 грн (було 60 грн)

    •        до 30 кг — 120 грн (було 80 грн)

    Доставка у смт/село — +25 грн.

    4. Вартість доставки посилок між відділеннями та поштоматами по Україні:

    •        до 2 кг — 70 грн (було 60 грн)

    •        до 10 кг — 100 грн (було 80 грн)

    •        до 30 кг — 140 грн (було 120 грн)

    5. Також внесені зміни в тарифи щодо повернення посилки у відділенні після перевірки, тепер воно буде безкоштовне. Раніше це коштувало 20 грн.

    6. Доплата за кур’єрські послуги подорожчає з 30 грн до 35 грн (для відправлень до 30 кг) і з 90 грн до 100 грн (за кожні 100 кг для відправлень понад 30 кг).

    7. Також доставка кожної посилки в накладній з кількома місцями тарифікуватиметься по-новому. Оцінюється посилка з максимальною вагою — за базовим тарифом, решта — за зниженим:

    •        до 2 кг — +30 грн (+ 10 грн)

    •        до 10 кг — +60 грн (+ 20 грн)

    •        до 30 кг — +100 грн (+ 20 грн)

    Нові тарифи набули чинності 1 січня 2023 року.

    Повний актуальний перелік нових цін можна переглянути на офіційному сайті компанії «Нова пошта».

    В зв’язку зі змінами до тарифів на доставку, ми відповідно також здійснили корегування суми необхідної для безкоштовної доставки.

    Слава Україні!