×
Нове надходження батарейок Renata!
Детальніше ...

РУС

Новости

 • 03.10.2022

  Добрий день, любі друзі, партнери!

  Дякуємо, що в такий важкий час залишаєтесь з нами!
  Раді повідомити, що наші найпопулярніші позиції батарейок Renata знову в наявності! Ми намагаємося максимально швидко та оперативно здійснювати оновлення складу батарейок, щоб Ви відчували найменші незручності з наявністю та асортиментом товарів.


  Серед надходжень: оксид-срібні батарейки R315.MP, R317.MP, R319.MP, R321.MP, R329.MP, R335.MP, R337.MP, R341.MP, R344.MP, R357.MP, R362.MP, R362.MP-E, R364.MP, R364.MP-E, R370.MP, R371.MP, R371.MP-E, R373.MP, R376.MP, R377.MP, R377.MP-E, R379.MP, R389.MP, R390.MP, R391.MP, R392.MP, R394.MP, R394.MP-E, R395.MP, R395.MP-E, R397.MP, R399.MP та літієві батарейки CR1220, CR1225, CR1616, CR1620, CR1632, CR2016, CR2025, CR2032, CR2430, CR2450N!

  Запрошуємо вас до каталогу на нашому сайті https://okta.ua/catalog/c-5/batarejki-renata/p-1, робіть ваші замовлення, і наші менеджери обов'язково відгукнуться на ваші запити!

  Замовлення відправляються Новою Поштою до відділень, які знаходяться в безпечних умовах і працюють. Перевірити робочі відділення можна на офіційному сайті Нової Пошти. Терміни доставки залежатимуть від того, якою буде ситуація безпеки в регіоні.

  Батарейки для годинників Renata вже зарекомендували себе у світі. Завдяки своєму науковому потенціалу та розвитку власних інноваційних технологій RENATA забезпечила собі абсолютне лідерство в галузі гарантійної та післягарантійної заміни батарейок, закріпивши за собою статус бренду No.1 у світі.

  Обирай бездоганну якість та оригінальну продукцію тільки від офіційного дистриб’ютора в Україні!

  Все буде Україна!

 • 20.09.2022

  З моменту заснування німецької компанії RIOS1931, годинниковим майстром-ремісником Освальдом Рімером у 1931 році, майстри завжди використовували тільки Швейцарську технологію full-bugg (повністю підгорнута шкіра). З того часу і по сьогодні – це єдиний метод, здатний забезпечити найвищий рівень якості.

  Поєднання традиційної досконалості ручної роботи та постійного розвитку робить ремінці RIOS1931 унікальною продукцією у всьому світі. Придбавши годинниковий ремінець RIOS1931, ви отримаєте високоякісний виріб ручної роботи.


  Ми ексклюзивно представляємо німецьку компанію RIOS1931 в Україні вже майже сім років. Компанія RIOS1931 спеціалізується на виробництві годинникових ремінців, які виготовляються виключно з натуральної шкіри та високотехнологічних матеріалів.

  Асортимент ремінців у компанії дуже широкий. Зараз в каталозі RIOS1931 представлено десять колекцій, в які входять близько двохсот різноманітних моделей, кожна з яких представлена ще і в різних кольорах та розмірах. Загалом асортимент ремінців сягає близько п’яти тисяч. На нашому сайті Ви зможете ознайомитись з усім різномаїттям ремінців RIOS1931 та вибрати модель, яка найбільш вдало підкреслить ваш стиль.

  Які ж особливості роблять ремінці RIOS1931 настільки якісними і винятковими?

  Зроблено в Німеччині

  Гарантію незмінно високої якості годинникових ремінців RIOS1931 дає місце розташування компанії-виробника та специфіка підготовки нових співробітників. Кожен майстер проходить навчання у майстерні на фабриці в м.Аугсбург (Німеччина). За роки навчання, майстри набувають високої кваліфікації та отримують професійні навички, необхідні для виготовлення якісних годинникових ремінців.
   
  Потрібно бути справжнім професіоналом та володіти великою майстерністю для ретельного відбору матеріалів, необхідних для виробництва ремінців. Компанія RIOS1931 використовує шкіру тільки найвищої якості з усіх можливих.
  Можете бути впевнені, що купуючи ремінець RIOS1931, Ви отримуєте
  розкішний продукт найвищої якості, надійності та довговічності.

  Ручна робота

  Виготовленню ремінців приділяється дуже багато часу. Шкіра, відповідно до правил її традиційної обробки, все ще обробляється вручну. Кожен, делікатно оброблений та екологічно чистий шкіряний продукт є унікальним витвором мистецтва.

  Ремінець прошивається, так званим, сідельним швом, що вимагає ручного, почергового прошивання однією ниткою з однієї сторони ремінця до іншої двома голками. В цьому випадку шов виходить надзвичайно рівномірним. На такий шов витрачається приблизно 40 хвилин роботи. Точний ручний шов вимагає досконалих навичок від майстра по роботі зі шкірою і є чудовим зразком найвищої майстерності.

                     

   

  Техніка виготовлення – Art Manuel

  Для виготовлення ремінців майстри німецької компанії RIOS1931 використовують дві техніки -швейцарську full-bugg (повністю підгорнута шкіра) та їх власну Art Manuel.

    Art Manuel – це спеціальна техніка, створена
    майстрами компанії RIOS1931 для найбільш
    ексклюзивних ремінців (приблизно 172 кроки
    виробництва). У відповідності до цієї техніки
    на внутрішній фліс ремінця накладається
    додатковий шар шкіри. Краї підгортаються під
  фліс і приклеюються до шару шкіри, а потім всі шари прошиваються. Краї ремінця   пом’якшуються тепловою обробкою, шліфуються і після цього фарбуються, шар за   шаром п’ять разів.
   

  Бездоганність щодо захисту видів дикої природи

    Німецька компанія RIOS1931 виготовляє лише бездоганну
    продукцію як з погляду майстерності та якості, так і з
    погляду захисту видів дикої природи. До всіх ремінців,
    виготовлених зі шкір рептилій (алігатора, крокодила,
    ящірки, варана), прикріплюється спеціальний ярлик IRV.
    Це гарантує, що шкіра, яка використовується для пошиття ремінців бездоганна в частині прийнятих правил захисту видів тварин та була придбана відповідно до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що знаходяться під загрозою зникнення (Конвенція CITES).

  Шкіра органічного дублення

  Шкіра дубиться чистими рослинними речовинами у дубильній ванні. Обробляється за традиційними рецептами з використанням екстрактів деревних волокон, кори, листя та фруктів. Надзвичайна м'якість і приємна на дотик шкіра – це результат використання природних жирів та воску. Органічні дубильні речовини надають годинниковому ремінцю типовий запах шкіри, бджолиного воску та аромату тютюну. Натуральна шкіра органічного дублення м'яка і дає чудове відчуття комфорту при носінні ремінця.

  Натуральна шкіра

  Основний матеріал, з якого виготовляються ремінці - це натуральна шкіра. Лише деякі водостійкі моделі виготовлені із сучасних високотехнологічних матеріалів. Шкіра, з якої виготовляються ремінці для годинників RIOS1931, може бути різною: від простої коров'ячої або телячої до вінтажної або шкіри ящірки, варана, акули, крокодила чи алігатора.

  Враховуючи всі особливості, з кожним днем бренд RIOS1931 завойовує все більше і більше своїх поціновувачів. В Україні вже досить багато наших партнерів змогли гідно оцінити переваги цього німецького виробника. Наші спільні зусилля, в першу чергу, спрямовані на те, щоб Ви мали змогу «наживо» оцінити неперевершену якість ремінців RIOS1931 і поринути в світ екзотичної шкіри рептилій, високотехнологічних  матеріалів і модних аксесуарів найвищого ґатунку. Тепер підібрати ідеальний варіант ремінця для годинника стало набагато простіше! Ви зможете оглянути ремінець, приміряти його до вашого годинника та обрати модель до смаку.

  Український бізнес поступово продовжує пристосовуватися до реалій сьогодення і активно відновлювати роботу. Нижче Ви знайдете адреси магазинів та годинникових майстерень, які продовжують працювати в умовах війни.

  В наших партнерів на Вас вже чекає атмосфера краси та стилю, абсолютна гарантія від підробок і кваліфікований персонал, який допоможе придбати оригінальний ремінець від всесвітньо відомого німецького бренду RIOS1931!

  м. Вінниця:     
                                  
  “TIME CODE”, ТЦ “Sky Park”,
  вул. Миколи Оводова, 51;
  “TIME CODE”, ТРЦ "Мегамолл",
  вул. 600-річчя, 17;
   
    
   

   

   

   

   

   

   

  м. Дніпро:

  “Відділ годинників”, ТРК «МОСТ-сіті»
  вул. Глінки, 2;

  м. Запоріжжя:

  Салон елітних годинників та прикрас
   “Акцент”, пр. Соборний, 151;
   

  м. Київ:

  “Часовая мастерская ‒ Минута”, ТРЦ “Гуллівер”,
  пл. Спортивна, 1-А;
   

  м. Кременчук:

  “Відділ годинників”, ТЦ “Меркурій”,
  пр. Свободи, 55;      
        

  м. Львів:                            

  Магазин “Годинники”,
  вул. Пантелеймона Куліша, 4;
  “Сервісний центр ‒ Ремонт годинників”,
  вул. Коперника, 10;
   
    

   

   

   

   

   

   

  м. Полтава:

  Ювелірний салон “Рубін”,
  вул. Соборності, 27;

  м. Суми:

  “Час+”, вул. Горького, 13;         

  м. Тернопіль:

  Магазин-майстерня "Гарант", вул. Руська, 21;         

      

  м. Черкаси:

  “Рубін”, бул. Шевченка, 197;

  м. Чернігів:

  “ГОДИННИКИ-СТИЛЬ”, пр. Миру, 42.

 • 05.09.2022

  Шановні партнери м.Київ та Київської області, Київська філія відновила свою роботу!

  Шановні партнери м.Київ та Київської області, повідомляємо, що до 18 вересня 2022р Київська філія не працюватиме.

  Разом з тим, ми залишаємося на зв’язку і продовжуємо приймати ваші замовлення в он-лайн режимі на нашому сайті www.okta.ua.
  Тимчасово, замовлення будуть опрацьовувати менеджери головного офісу у м.Черкаси. 


   
  Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся будь ласка в головний офіс за телефонами:
  +380 (472) 732-119 / +38 (095) 842-98-32 / +38 (096) 862-17-07
  або пишіть на електронну адресу – office@okta.ck.ua

  Ваші замовлення будуть опрвцьовуватися максимально швидко з головного офісу в м.Черкаси. Відправка ваших замовленнь буде здійснюватися поштовим оператором Нова Пошта. Перелік працюючих відділень можна переглянути на офіційному сайті - https://novaposhta.ua/news/

  Дякуємо за розуміння.

  З любов‘ю, Ваша компанія "ОКТА, ЛТД"!

  Слава Україні!

 • 24.08.2022

  Дорогі українці та українки, щиро вітаємо Вас з найголовнішим святом нашої країни – Днем Незалежності! 


  Сьогодні ми, українці, як ніколи раніше, знаємо ціну цій незалежності, і тому для нас сьогоднішнє свято особливе. Адже нинішня 31-а річниця сповнена болем і стражданнями, болючими втратами та боротьбою з безжальним ворогом, що хоче відібрати у нас найцінніше - нашу свободу та ідентичність. Дорогою ціною виборює Україна право бути Незалежною, Вільною і Єдиною! Цінуймо це! Пишаймося цим!

  Хай живе вільний та безстрашний народ! Бажаємо Вам перемоги, мирного неба, злагоди, міцного духу, здоров'я, єдності та Великої Віри на шляху до Перемоги!

  Україна переможе! 

  "Буває, часом сліпну від краси.
  Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
  оці степи, це небо, ці ліси,
  усе так гарно, чисто, незрадливо,
  усе як є – дорога, явори,
  усе моє, все зветься – Україна.
  Така краса, висока і нетлінна,
  що хоч спинись і з Богом говори."

  Ліна Костенко

  Слава Україні! Героям Слава!

                                         Слава ЗСУ!

 • 23.08.2022

  Вітаємо з Днем Державного Прапора , символу духу і свободи нашої держави!
  Нехай він гордо майорить над нашою незламною та вільною країною!
  Ми вистоїмо, переможемо та відбудуємо нашу рідну Україну!
  Сил нам і неухильного бажання єдності!
  Пишаємося та шануємо наший прапор!
  Вітаємо Вас любі українці! 
   
  Слава Україні, Героям Слава!!!
  Слава ЗСУ!!!


 • 27.07.2022

  Дякуємо, що в такий важкий час залишаєтесь з нами!
  Ми відчуваємо, як український бізнес поступово відновлюється та повертається до активної діяльності. Саме тому зі свого боку ми намагаємося максимально швидко та оперативно здійснювати оновлення складу батарейок.
  Тож раді повідомити, що ми отримали наші найпопулярніші позиції батарейок Renata!


  Серед надходжень: оксид-срібні батарейки R377.MP та літієві батарейки CR1225, CR1216, CR2016, CR2032, CR2450!

  Ми впевнені, що вам сподобається ця новина, і ви знайдете потрібне для себе. Тож, запрошуємо вас до каталогу на нашому сайті https://okta.ua/catalog/c-5/batarejki-renata/p-1, робіть ваші замовлення, і наші менеджери обов'язково відгукнуться на ваші запити!

  Обирай бездоганну якість та оригінальну продукцію тільки від офіційного дистриб’ютора в Україні!

 • 28.06.2022

  Шановні друзі!

  Вітаємо з визначальним державним святом — Днем Конституції України! 26 роки тому цей документ закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція стала найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод громадян. 


  Відзначаючи День Конституції, ми усвідомлюємо Основний Закон країни як основу сильної держави і гарантію національної злагоди.

  Конституція визначила найціннішими право на життя кожної людини в Україні, її здоров'я, повагу, честь, гідність, недоторканність, безпеку, та надала кожному громадянину право на свободу думки, слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію та неухильно дотримуватися її принципів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, рівноправної зі світовою спільнотою.

  Україна розпочинається з кожного з нас, тож бажаю всім нам миру та спокою, успіхів і плідної праці на благо українського народу! З вірою в себе та повагою один до одного ми збудуємо успішну європейську Україну.

  З  Днем Конституції, дорогі українці!

  Слава Україні! Героям Слава!

 • 21.06.2022

  Добрий день, любі друзі, партнери!!

  Ми відчуваємо, як український бізнес поступово відновлюється та повертається до активної діяльності.  Саме тому зі свого боку ми намагаємося максимально швидко та оперативно здійснювати оновлення складу батарейок.

  А найприємнішою новиною для наших клієнтів є той факт, що вже найближчими днями ми отримаємо наші найпопулярніші позиції батарейок Renata!  Серед надходжень: оксид-срібні батарейки R377.MP та літієві батарейки CR1225, CR1216, CR2016, CR2032, CR2450!


  Дякуючи нашим захисникам ми маємо можливість працювати та відправляти ваші замовлення. Тож, запрошуємо вас до каталогу на нашому сайті, робіть ваші замовлення, і наші менеджери обов'язково відгукнуться на ваші запити!

  Здійснюємо доставку по всій Україні, де працює Нова Пошта!

  Віримо в ЗСУ, віримо у перемогу! Віримо, що дуже скоро ми повернемося до нашого звичного та прекрасного життя.

  Все буде Україна!

 • 21.04.2022

  Вітаємо християн України
  з нагоди Світлого Воскресіння Христового – Великодня!
   
  Бажаємо всім Божої благодаті й мирного життя
  під українським небом, яке охороняють наші мужні
  та героїчні воїни.


  Великдень — це найдавніше християнське свято, яке встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа. Значення Воскресіння Христа для людства робить Великдень найбільшим святом в церковному календарі християн західного та східного обряду.

  Великодні свята сповнені вірою й сподіваннями миру та добра, яких щиро бажає кожен з нас і які сьогодні так потрібні українцям, щоб допомогти в боротьбі за майбутнє нашої країни.

  Світле Воскресіння Ісуса Христа – це віще нагадування про те, що Спаситель має воскреснути в серці кожної людини, привнісши в серця людей віру та надію на перемогу життя над смертю, добра над злом, правди над брехнею. Великдень розриває темряву, долає зневіру, наповнює нас впевненістю у нашій правоті і неминучості нашої перемоги над злом.

  Щиро вітаємо Вас із Великоднем і бажаємо всім передусім мирного неба, добробуту та міцного здоров’я – духовного, душевного, фізичного! Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

  З Великоднем тих, хто нас боронить, хто твердо стоїть на захисті нашої свободи і самого життя. Молимося за наших захисників. Нехай усіх береже Бог. Віримо в нашу перемогу!

  Зі Світлим Воскресінням Господнім всіх українців!

  Христос воскрес! Воістину воскрес!

  З найкращими побажаннями, компанія «Окта, Лтд»!

 • 28.03.2022

  Привіт, любі друзі, партнери!

  Сподіваємось Ви у безпеці! 

  Сказати, що ми повністю оговтались й звикли до війни буде неправдою, але в той самий час ми вже відчули, як ми страшенно скучили за нашою справою. Разом, маленькими кроками, кожен з нас робить свою роботу найкращим чином і тільки разом ми обов’язково досягнемо перемоги!

  Замовлення ми приймаємо он-лайн на нашому сайті www.okta.ua  7 днів на тиждень 24/7.

  Відправки будемо робити по можливості максимально швидко. Здійснюємо доставку ваших замовлень Новою Поштою у міста та відділення, де наразі це можливо. Список працюючих відділень можна переглянути на офіційному сайті Нової пошти -  https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/10171 .

  Слава Україні!