Новости

 • 17.03.2021

  Зустрічайте весну разом з нами!

  З 15.03.21 по 29.03.21 включно Вас очікує приємний сюрприз – весняні знижки на оксид-срібні батарейки Renata!


  Умови акції:

  При замовленні 400 шт. R364, R371, R377R379, в будь-якій кількості на ваш вибір
  і 10 шт. R390.MP-E, ви отримаєте гарантовану знижку - 15%!

  Купувати вигідно завжди приємно!

  Обирай бездоганну якість та оригінальність продукції тільки від офіційного дистриб’ютора в Україні!

  *Кількість акційних товарів обмежена. Ціни і умови пропозиції можуть бути зміненими протягом дії акції, в залежності від наявності товарів і валютних коливань. Знижка по акційній пропозиції надається за умови замовлення комплекту акційних батарейок в загальній кількості 410 шт.. Комплект складається з 400 шт. R364, R371, R377, R379, в будь-якій кількості на ваш вибір і 10 шт. 390.MP-E.

 • 12.03.2021

  Зустрічайте весну разом з нами!

  З 15.03.21 по 29.03.21 включно Вас очікує приємний сюрприз – весняні знижки на оксид-срібні батарейки Renata!


  Умови акції:

  При замовленні 400 шт. R364, R371, R377, R379, в будь-якій кількості на ваш вибір
  і 10 шт. R362.MP-E, ви отримаєте гарантовану знижку - 15%!

  Купувати вигідно завжди приємно!

  Обирай бездоганну якість та оригінальність продукції тільки від офіційного дистриб’ютора в Україні!

  *Кількість акційних товарів обмежена. Ціни і умови пропозиції можуть бути зміненими протягом дії акції, в залежності від наявності товарів і валютних коливань. Знижка по акційній пропозиції надається за умови замовлення комплекту акційних батарейок в загальній кількості 410 шт.. Комплект складається з 400 шт. R364, R371, R377, R379, в будь-якій кількості на ваш вибір і 10 шт. 362.MP-E.

 • 05.03.2021

  Любі жінки!

  Від усього серця вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем!
  Бажаємо гармонії в душі та радості у серці!
  Нехай весна цвіте не тільки на вулиці, але і в душі,
  а краса радує всіх оточуючих.
  Радійте життю, випромінюйте щастя
  й обов’язково мрійте, і нехай усі ваші мрії здійснюються!
   
  З найкращими побажаннями компанія «Окта, Лтд»!
   


 • 24.02.2021

  Ви відчуваєте? Весна вже близько!

  Тож ми підготували для Вас спеціальну пропозицію на інструменти та обладнання, яка точно Вам сподобається.


  З 25 лютого по 10 березня 2021 року замовляйте інструменти, обладнання та витратні матеріали для сервісного обслуговування годинників і отримуйте знижку -20% на кожну другу позицію в замовленні!  

  Виберіть товари, які Ви бажаєте придбати та оформіть Ваше замовлення. Після обробки Вашого замовлення на вказану Вами електронну адресу надійде лист з кінцевою сумою, відповідно до умов діючої акції «Зустрічай Весну».

  Зі знижкою Ви отримаєте товарну позицію з меншою вартістю в замовленні. Якщо в замовленні декілька товарних позицій (4,6,8..), то знижка надається на товарні позиції з найменшою вартістю.

  Акція розповсюджується на всі позиції категорії «Інструменти та обладнання»:

  Лупи;

  Викрутки;

  Цанги;

  Колізвари;

  Спеціальні преса та пристрої;

  Ключі та відкривачі;

  Інструменти для роботи зі стрілками;

  Преса, насадки, аксесуари для пресів;

  Тримачі механізмів;

  Інструменти для роботи з браслетами;

  Пінцети;

  Масла годинникові;

  Діагностика годинників;

  Мийки годинників та механізмів;

  Витратні матеріали;

  та інші…

  *Для участі в акції необхідно здійснити замовлення будь-яких 2-х товарних одиниць з категорії «Інструменти та обладнання», у період з «25» лютого 2021 р. до «10» березня 2021 р. включно. Кількість акційних товарів обмежена. Ціни і умови пропозиції можуть бути зміненими протягом дії акції, в залежності від наявності товарів і валютних коливань. Акційна знижка не сумується з іншими діючими пропозиціями і індивідуальними знижками.

 • 23.02.2021

  Спеціально до 8 березня ми пропонуємо вам придбати
  ексклюзивні ремінці для годинника від німецької компанії RIOS1931
  зі знижкою від -15% до -40%


   
  Спеціальна пропозиція буде тривати з 24 лютого по 9 березня включно.
  Замовляйте, даруйте, дивуйте!

  *Акція розповсюджується на всі позиції категорій:

  - Ремінці Reptiles / Exotic;

  Ремінці Grained Leather / Smooth Leather;

  - Ремінці Embossed Grain on Genuine Leather;

  - Ремінці Sportive / Padded;

  - Ремінці Water Resistant;

  - Ремінці Replace.

  Кількість акційних товарів обмежена. Ціни і умови пропозиції можуть бути зміненими протягом дії акції, в залежності від наявності товарів і валютних коливань. Акційна знижка не сумується з іншими діючими пропозиціями і індивідуальними знижками.

 • 02.02.2021

  Шановні партнери!

  Представляємо вашій увазі новий дизайн блістера для повітряно-цинкових батарейок. Новий формат упаковки – це поєднання вже впізнаваного дизайну бренда Renata і змін по відношенню до медичних виробів, зокрема, батарейок для слухових апаратів.


   
  Мається на увазі Регламент Європейського Союзу про Медичні Вироби (MDR). Один з пунктів регламенту визначає, що починаючи
  з травня 2021 року на упаковці має бути вказане посилання на MDR. Окрім цього, офіційний виробник і його адреса повинні бути надруковані біля логотипу заводу.
   
   
  Разом з цими нововведеннями, компанія Renata SA прийняла рішення модифікувати дизайн упаковки повітряно-цинкових батарейок загалом.

  Тепер упаковка повітряно-цинкових батарейок отримала наступні зміни:

   

  НА ЛИЦЕВІЙ СТОРОНІ

  1. Тільки один логотип:
  логотип Renata на лівій стороні
  видалений, щоб підкреслити важливість
  основного логотипу Renata
  в центрі упаковки
  і зосередити на ньому увагу;
   
   
  2. Збережений визнаний міжнародний колірний код на лицьовій стороні упаковки. Дублювання колірного коду вгорі блістери тепер немає;
   
   
  3. Дизайн: легкі блакитні лінії
  на задньому плані надали упаковці
  відчуття легкості і динамічності;
   
   

   

  НА ЗВОРОТНІЙ СТОРОНІ

  4. Тепер всі символи утилізації та піктограми однакового розміру. Також, додані символ утилізації для Китаю і знак вторинної переробки "Triman" для Франції;

  5. У попередній версії були дубльовані піктограми "видаліть наклейку" і "не знищувати". Тепер дублювання видалено. Крім цього, замінена піктограма "тримати подалі від дітей";

  6. Доданий QR-код Всесвітньої Організації Здоров'я (WHO) з посиланням на їх офіційний сайт, де розміщена інформація про місцезнаходження медичних центрів по всьому світі;

  7. Поруч з емблемою заводу зазначений виробник і його повна адреса;

  8. Праворуч внизу блістера знаходиться 2d матричний код. Цей код є ідентифікатором і використовується для перегляду інформації про продукцію;

  9. Нижче вказане посилання на MDR.

  Не зважаючи на всі ці зміни компанія Renata SA зберегла впізнаваний усіма особливий дизайн бренду Renata. Упаковка нового формату для повітряно-цинкових батарейок була представлена ​​в червні 2020 року. В Україні доставка батарейок в новій упаковці розпочнеться з початку 2021 року. Деякий час на нашому ринку будуть представлені повітряно-цинкові батарейки, як в старій, так і новій упаковці. Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до наших менеджерів. Ми високо цінуємо вашу думку і сподіваємося на ефективну співпрацю в майбутньому.

 • 18.01.2021

  Застежка «бабочка» (Deployment Buckle “Butterfly”) – используется для кожаных ремешков. Свое необычное название она получила из-за конструкции. В открытом положении, застежка напоминает раскрытые крылья бабочки.


  В основе ее конструкции лежит раскладной механизм с защелкой, который работает либо от усилия, либо имеет дополнительный фиксатор, при нажатии на который застежка раскрывается. Такой «предохранитель» убережет ваши часы от случайного соскальзывания с руки. Благодаря этому застежка “бабочка” часто используется для дайверских, военных и спортивных моделей часов.

   
  В нашем каталоге представлено несколько видов застежек
  «бабочка» в различных размерах.
  В данной статье мы, на примере иллюстраций, покажем
  процесс установки классического и самого
  распространенного вида «бабочки». Выбранная застежка
  изготовлена из нержавеющей стали в цвете металлик.
  Раскладной механизм фиксации застежки на руке работает от усилия.

  Фото 1 (Застежка «бабочка» шириной 18 мм - код товара T-648G-18)

  Устанавливать ее мы будем на ремешок цвета красное дерево, RIOS1931 Mariner, шириной 20/18 мм. У корпуса часов ширина данного ремешка 20 мм, а в вместе крепления застежки сужается к 18 мм.

  RIOS1931 Mariner – это очень интересная водостойкая модель ремешка, изготовленная из коровьей кожи с гидрофобностью. Благодаря такой технологии, классический кожаный ремешок станет надежным дополнением к водостойким часам.

  Фото 2 (Ремешок RIOS1931 Mariner (1230520M), инструмент для установки и застежка в сложенном состоянии)

  Застежка «бабочка» в данном случае будет более безопасна, в сравнении с обычной пряжкой, при этом она сохранит элегантный вид присущий кожаному ремешку.

  Имейте ввиду, что на очень тонких или объёмных ремешках такой вид застежки использовать не рекомендуется. Толщина ремешка должна быть не менее 2-х мм и не более четырех. Ремешок Mariner средней толщины – 3.5 мм по всей длине.

  Для установки застежки нам понадобятся съёмник спрингбаров и сама застежка, размер которой соответствует выбранному ремешку. В нашем случае застежка размером 18 мм.

  Фото 3 (Застежка «бабочка» (Код: T-648G-18), (съёмник спрингбаров (Код: Horotec MSA 10.301), ремешок RIOS1931 Mariner (Код: 1230520M))

  Теперь, когда мы подготовили все необходимое, приступим к замене:

  Шаг 1 – Удаление пряжки

  Чтобы снять пряжку, используем выдавливатель для снятия пружинного спрингбара. С помощью инструмента выдавливаем спрингбар внутрь (по направлению к ремешку), пока он не освободится от пряжки.

     

  Фото 4-6

  Затем вынимаем спрингбар из ремешка. Если он не извлекается, вы можете использовать выдавливатель, чтобы вытолкнуть его. Когда спрингбар будет полностью извлечён, язычок пряжки либо отпадет, либо его можно будет легко снять с ремешка.

  Фото 7 (Извлечение спрингбара)

  Теперь, когда пряжка и спрингбар удалены можно приступать к установке застежки.

     
  Фото 8-9 (Ремешок без пряжки)

  Шаг 2 – Установка застежки «бабочка»

  Для установки застежки воспользуемся съёмником спрингбаров, так как неподвижная часть застежки крепится спрингбаром. На короткий конец ремешка устанавливаем спрингбар, затем с помощью инструмента фиксируем застежку.

    

    
  Фото 9-13 (Фиксируем застежку с помощью спрингбара на короткой части ремешка)

  Итак, застежка надежно закреплена на коротком конце ремешка:

     

     

  Фото 14-18 (Застежка прикреплена на короткой части ремешка / Готовимся закрепить застежку на длинной части ремешка)

  Теперь установим другой конец застежки со штифтом, зафиксировав его на длинной части ремешка. Чтобы зафиксировать ремешок в застежке устанавливаем штифт с зажимом в нужном отверстии и фиксируем нажатием.

  Фото 19-20

  Установка успешно завершена. Застежка надежно закреплена на обоих концах ремешка:

     

  Фото 21-24 (Застежка «бабочка» установлена)

  Посмотрим, как она будет смотреться в закрытом положении. С первого взгляда кажется, что на ремешке стоит обычная классическая застежка, но мы уже знаем, что мы получили ремешок с более надежной и безопасной системой фиксации.

     
  Фото 25-27 (Застежка «бабочка» в закрытом состоянии)

  Заказать застежку «бабочка» для часов по доступной цене Вы сможете у нас на сайте okta.ua с доставкой по всей территории Украины. В каталоге сайта представлен широкий ассортимент самых распространенных видов застежек для ремешков и браслетов. Заказать их вы можете в разделе каталога «Ремешки и их части».

  Также, обращаем ваше внимание, что на сайте вы найдете также профессиональные инструменты, которые Вам понадобятся для работы с браслетами и ремешками. В разделе «Инструмент для работы с браслетами» представлены различные съемники спрингбаров, держатели для браслетов, плоскогубцы для высечения отверстий в кожаных ремешках, запасные шпильки и многое другое.

 • 08.01.2021

  Шановні партнери!

  Зазвичай сьогодення дає поштовхи для руху. Здається і повз нас це не пройшло стороною. Незважаючи на складний час ми розуміємо, що наш крок до зближення дасть нам всім змогу менш звертати увагу на тимчасові труднощі і впевнено рухатись до нових горизонтів.

  В найближчий час ми відкриваємо філію нашої компанії в місті Києві. Сподіваємось, що це піднімить рівень нашої співпраці з партнерами Києва та Київської області.


  Головна мета відкриття філії - це можливість безпосередньо ознайомитись з речами, які Ви повсякденно використовуєте в своїй годинниковій справі. Ми абсолютно впевнені, що які б не були фото або вишуканий опис – тільки живий “контакт” майстра з обладнанням, інструментом або пристосуванням дасть можливість оцінити останні новації світової годинникової індустрії і допоможе зробити виважений вибір.

  Тепер ми зможемо більш оперативно проводити консультації, виконувати замовлення і скоротити час на їх доставку.

  В приміщенні філії Вас чекає виставковий зал де можна ознайомитись зі всім асортиментом товарів.
  І звісно Ви не повинні забувати, що ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію, яка має гарантійну підтримку.

  Ми Вас чекатимемо за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 1, 5 поверх.

  До Вашої уваги широкий вибір товарів для годинникового сервісу, зокрема:

  - швейцарські батарейки Renata;

  - швейцарські професійні інструменти та обладнання HOROTEC;

  - ексклюзивні шкіряні ремінці для наручних годинників RIOS1931 з Німеччини;

  - інструментарій та обладнання ANCHOR;

  - професійне обладнання TYMC для діагностики механічних годинників;

  - оригінальні швейцарські і японські механізми та їх складові;

  - корпусні елементи годинників;

  - мінеральне та сапфірове скло;

  - витратні матеріали;

   та багато іншого.

  Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся до наших менеджерів.

   

  До зустрічі!

  З повагою ваша «Окта, Лтд»!

 • 24.12.2020

  Уважаемые партнеры, мы получили новую поставку инструментов, оборудования и расходных материалов индийского бренда ANCHOR.


  Инструментарий и оборудование ANCHOR идеально сочетают в себе функциональность и доступные цены. Продукцию бренда ANCHOR представляет индийская компания CTS, которая начиналась как семейный бизнес по импорту из Швейцарии и Европы запасных частей для часов в 1972 году. Сегодня она утвердилась как первый индийский экспортер инструментов, оборудования и принадлежностей для часового и ювелирного дела по всему миру. Компания ОКТА, Лтд вот уже восьмой год представляет бренд ANCHOR в Украине.

  В новой поставке пополнился ассортимент таких категорий:

  лупы;

  отвёртки;

  цанги;

  колизвары;

  режущий инструмент;

  специальные пресса и приспособления;

  молоточки;

  ключи и открыватели;

  инструменты для работы со стрелками;

  щетки, кисти и груши;

  пресса, насадки, аксессуары для прессов;

  держатели механизмов;

  инструменты для работы с браслетами;

  пинцеты;

  масленки и маслодозаторы;

  камни точильные, приспособления для заточки;

  - масла и смазки;

  - мойки для часов и механизмов;

  боксы и коробки для хранения;

  - головки, кнопки, втулки;

  - ключи и детали для настенных часов.

  Кроме этого, с учетом всех ваших пожеланий, в новой поставке представлены и абсолютно новые позиции.

  В ближайшие дни новинки уже будут доступны для заказов. Ознакомиться с ними можно будет в разделе «Новые товарные позиции» или непосредственно в разделах каталога. Будьте уверены – в ассортименте продукции ANCHOR найдется все необходимое для производства и ремонта часов любой сложности.

  Если у Вас возникли какие-либо вопросы, можете обращаться к нашим менеджерам.

 • 24.12.2020

  Сердечно вітаємо з Новим 2021 Роком 
  та Різдвом Христовим!