×
Чорна П'ятниця!
Знижки до -40%
Детальніше ...

РУС

Щиро вітаємо усіх Вас з Світлими Великодніми Святами!

Вітаємо християн України
з нагоди Світлого Воскресіння Христового – Великодня!
 
Бажаємо всім Божої благодаті й мирного життя
під українським небом, яке охороняють наші мужні
та героїчні воїни.

Великдень — це найдавніше християнське свято, яке встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа. Значення Воскресіння Христа для людства робить Великдень найбільшим святом в церковному календарі християн західного та східного обряду.

Великодні свята сповнені вірою й сподіваннями миру та добра, яких щиро бажає кожен з нас і які сьогодні так потрібні українцям, щоб допомогти в боротьбі за майбутнє нашої країни.

Світле Воскресіння Ісуса Христа – це віще нагадування про те, що Спаситель має воскреснути в серці кожної людини, привнісши в серця людей віру та надію на перемогу життя над смертю, добра над злом, правди над брехнею. Великдень розриває темряву, долає зневіру, наповнює нас впевненістю у нашій правоті і неминучості нашої перемоги над злом.

Щиро вітаємо Вас із Великоднем і бажаємо всім передусім мирного неба, добробуту та міцного здоров’я – духовного, душевного, фізичного! Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

З Великоднем тих, хто нас боронить, хто твердо стоїть на захисті нашої свободи і самого життя. Молимося за наших захисників. Нехай усіх береже Бог. Віримо в нашу перемогу!

Зі Світлим Воскресінням Господнім всіх українців!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З найкращими побажаннями, компанія «Окта, Лтд»!

к ленте новостей