×
Чорна П'ятниця!
Знижки до -40%
Детальніше ...

РУС

Прийміть наші щирі вітання з Днем Конституції України!

Шановні друзі!

Вітаємо з визначальним державним святом — Днем Конституції України! 26 роки тому цей документ закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція стала найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод громадян. 

Відзначаючи День Конституції, ми усвідомлюємо Основний Закон країни як основу сильної держави і гарантію національної злагоди.

Конституція визначила найціннішими право на життя кожної людини в Україні, її здоров'я, повагу, честь, гідність, недоторканність, безпеку, та надала кожному громадянину право на свободу думки, слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію та неухильно дотримуватися її принципів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, рівноправної зі світовою спільнотою.

Україна розпочинається з кожного з нас, тож бажаю всім нам миру та спокою, успіхів і плідної праці на благо українського народу! З вірою в себе та повагою один до одного ми збудуємо успішну європейську Україну.

З  Днем Конституції, дорогі українці!

Слава Україні! Героям Слава!

к ленте новостей