РУС

RIOS1931 – проникнуті традиціями, натхненні духом часу

З моменту заснування німецької компанії RIOS1931, годинниковим майстром-ремісником Освальдом Рімером у 1931 році, майстри завжди використовували тільки Швейцарську технологію full-bugg (повністю підгорнута шкіра). З того часу і по сьогодні – це єдиний метод, здатний забезпечити найвищий рівень якості.

Поєднання традиційної досконалості ручної роботи та постійного розвитку робить ремінці RIOS1931 унікальною продукцією у всьому світі. Придбавши годинниковий ремінець RIOS1931, ви отримаєте високоякісний виріб ручної роботи.

Ми ексклюзивно представляємо німецьку компанію RIOS1931 в Україні вже майже сім років. Компанія RIOS1931 спеціалізується на виробництві годинникових ремінців, які виготовляються виключно з натуральної шкіри та високотехнологічних матеріалів.

Асортимент ремінців у компанії дуже широкий. Зараз в каталозі RIOS1931 представлено десять колекцій, в які входять близько двохсот різноманітних моделей, кожна з яких представлена ще і в різних кольорах та розмірах. Загалом асортимент ремінців сягає близько п’яти тисяч. На нашому сайті Ви зможете ознайомитись з усім різномаїттям ремінців RIOS1931 та вибрати модель, яка найбільш вдало підкреслить ваш стиль.

Які ж особливості роблять ремінці RIOS1931 настільки якісними і винятковими?

Зроблено в Німеччині

Гарантію незмінно високої якості годинникових ремінців RIOS1931 дає місце розташування компанії-виробника та специфіка підготовки нових співробітників. Кожен майстер проходить навчання у майстерні на фабриці в м.Аугсбург (Німеччина). За роки навчання, майстри набувають високої кваліфікації та отримують професійні навички, необхідні для виготовлення якісних годинникових ремінців.
 
Потрібно бути справжнім професіоналом та володіти великою майстерністю для ретельного відбору матеріалів, необхідних для виробництва ремінців. Компанія RIOS1931 використовує шкіру тільки найвищої якості з усіх можливих.
Можете бути впевнені, що купуючи ремінець RIOS1931, Ви отримуєте
розкішний продукт найвищої якості, надійності та довговічності.

Ручна робота

Виготовленню ремінців приділяється дуже багато часу. Шкіра, відповідно до правил її традиційної обробки, все ще обробляється вручну. Кожен, делікатно оброблений та екологічно чистий шкіряний продукт є унікальним витвором мистецтва.

Ремінець прошивається, так званим, сідельним швом, що вимагає ручного, почергового прошивання однією ниткою з однієї сторони ремінця до іншої двома голками. В цьому випадку шов виходить надзвичайно рівномірним. На такий шов витрачається приблизно 40 хвилин роботи. Точний ручний шов вимагає досконалих навичок від майстра по роботі зі шкірою і є чудовим зразком найвищої майстерності.

                   

 

Техніка виготовлення – Art Manuel

Для виготовлення ремінців майстри німецької компанії RIOS1931 використовують дві техніки -швейцарську full-bugg (повністю підгорнута шкіра) та їх власну Art Manuel.

  Art Manuel – це спеціальна техніка, створена
  майстрами компанії RIOS1931 для найбільш
  ексклюзивних ремінців (приблизно 172 кроки
  виробництва). У відповідності до цієї техніки
  на внутрішній фліс ремінця накладається
  додатковий шар шкіри. Краї підгортаються під
фліс і приклеюються до шару шкіри, а потім всі шари прошиваються. Краї ремінця   пом’якшуються тепловою обробкою, шліфуються і після цього фарбуються, шар за   шаром п’ять разів.
 

Бездоганність щодо захисту видів дикої природи

  Німецька компанія RIOS1931 виготовляє лише бездоганну
  продукцію як з погляду майстерності та якості, так і з
  погляду захисту видів дикої природи. До всіх ремінців,
  виготовлених зі шкір рептилій (алігатора, крокодила,
  ящірки, варана), прикріплюється спеціальний ярлик IRV.
  Це гарантує, що шкіра, яка використовується для пошиття ремінців бездоганна в частині прийнятих правил захисту видів тварин та була придбана відповідно до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що знаходяться під загрозою зникнення (Конвенція CITES).

Шкіра органічного дублення

Шкіра дубиться чистими рослинними речовинами у дубильній ванні. Обробляється за традиційними рецептами з використанням екстрактів деревних волокон, кори, листя та фруктів. Надзвичайна м'якість і приємна на дотик шкіра – це результат використання природних жирів та воску. Органічні дубильні речовини надають годинниковому ремінцю типовий запах шкіри, бджолиного воску та аромату тютюну. Натуральна шкіра органічного дублення м'яка і дає чудове відчуття комфорту при носінні ремінця.

Натуральна шкіра

Основний матеріал, з якого виготовляються ремінці - це натуральна шкіра. Лише деякі водостійкі моделі виготовлені із сучасних високотехнологічних матеріалів. Шкіра, з якої виготовляються ремінці для годинників RIOS1931, може бути різною: від простої коров'ячої або телячої до вінтажної або шкіри ящірки, варана, акули, крокодила чи алігатора.

Враховуючи всі особливості, з кожним днем бренд RIOS1931 завойовує все більше і більше своїх поціновувачів. В Україні вже досить багато наших партнерів змогли гідно оцінити переваги цього німецького виробника. Наші спільні зусилля, в першу чергу, спрямовані на те, щоб Ви мали змогу «наживо» оцінити неперевершену якість ремінців RIOS1931 і поринути в світ екзотичної шкіри рептилій, високотехнологічних  матеріалів і модних аксесуарів найвищого ґатунку. Тепер підібрати ідеальний варіант ремінця для годинника стало набагато простіше! Ви зможете оглянути ремінець, приміряти його до вашого годинника та обрати модель до смаку.

Український бізнес поступово продовжує пристосовуватися до реалій сьогодення і активно відновлювати роботу. Нижче Ви знайдете адреси магазинів та годинникових майстерень, які продовжують працювати в умовах війни.

В наших партнерів на Вас вже чекає атмосфера краси та стилю, абсолютна гарантія від підробок і кваліфікований персонал, який допоможе придбати оригінальний ремінець від всесвітньо відомого німецького бренду RIOS1931!

м. Вінниця:     
                                
“TIME CODE”, ТЦ “Sky Park”,
вул. Миколи Оводова, 51;
“TIME CODE”, ТРЦ "Мегамолл",
вул. 600-річчя, 17;
 
  
 

 

 

 

 

 

 

м. Дніпро:

“Відділ годинників”, ТРК «МОСТ-сіті»
вул. Глінки, 2;

м. Запоріжжя:

Салон елітних годинників та прикрас
 “Акцент”, пр. Соборний, 151;
 

м. Київ:

“Часовая мастерская ‒ Минута”, ТРЦ “Гуллівер”,
пл. Спортивна, 1-А;
 

м. Кременчук:

“Відділ годинників”, ТЦ “Меркурій”,
пр. Свободи, 55;      
      

м. Львів:                            

Магазин “Годинники”,
вул. Пантелеймона Куліша, 4;
“Сервісний центр ‒ Ремонт годинників”,
вул. Коперника, 10;
 
  

 

 

 

 

 

 

м. Полтава:

Ювелірний салон “Рубін”,
вул. Соборності, 27;

м. Суми:

“Час+”, вул. Горького, 13;         

м. Тернопіль:

Магазин-майстерня "Гарант", вул. Руська, 21;         

    

м. Черкаси:

“Рубін”, бул. Шевченка, 197;

м. Чернігів:

“ГОДИННИКИ-СТИЛЬ”, пр. Миру, 42.

к ленте новостей