РУС

Нове надходження професійних інструментів та витратних матеріалів від швейцарської компанії HOROTEC вже доступне до замовлення!

Раді повідомити Вас, що ми отримали нове надходження від нашого швейцарського партнера – компанії HOROTEC SA!

Компанія  Horotec – є одним із провідних виробників професійних інструментів та обладнання для створення та ремонту годинників будь-якої складності. Компанія тісно співпрацює з годинникарями, сервісними центрами та виробниками годинників та створює ефективні, а часом унікальні інструменти та обладнання.

Нове надходження якісних інструментів, механізмів, деталей, частин корпусів та витратних матеріалів для сервісного обслуговування від наших швейцарських партнерів вже на нашому складі і стане чудовим доповненням будь-якої годинникової майстерні або сервісного центру з ремонту та обслуговування годинників.

Ми отримали одразу декілька новинок від бренду HOROTEC, які допоможуть годинниковим майстрам в ефективному та професійному ремонті годинників.

Серед новинок –  моделі викруток VRAC01.020-050, VRAC01.020-060, VRAC01.020-080, VRAC01.020-100, VRAC01.020-120, MSA01.020-A, MSA01.020-B, MSA01.218-D та MSA01.418, колізвари для полірування  MSA05.220, а також новий інструмент для встановлення стрілок MSA05.020.

Вже добре знайомі всім викрутки, які себе чудово зарекомендували, поповнилися новою модифікацією. Вони відрізняється рельєфною ручкою для кращої фіксації в руці   та делріновою голівкою для більшої зручності. Завдяки доповненням викрутка стала легшою і ергономічнішою, і нічим не поступається викруткам з підшипником.

 

 

Також ми отримали нові моделі годинникових механізмів, а саме – ETA E64.111, ETA G10.712, ETA 251.264, ETA 251.274, ETA G15.261, та запчастини для механізмів ETA та SELLITA.

Окрім новинок ми поповнили асортимент найпопулярнішими позиціями, яких певний час не було на складі. У новій поставці оновився та поповнився асортимент таких категорій:

  - викрутки;

  - лупи;

  - колізвари;

  - пінцети;

  - ключі і відкривачі;

  - щітки;

  - тримачі механізмів;

  - інструменти для встановлення стрілок;

  - маслянки і маслодозатори;

- натуральні та синтетичні масла Moebius;

- механізми ETA;

- деталі механізмів ETA, SELLITA, VALJOUX, Rolex, Seiko;

- спрінгбари;

- головки, кнопки, втулки;

- цанги.

Новинки вже доступні для Ваших замовлень. Ознайомитися з ними Ви можете в розділі «Нові товарні позиції» або безпосередньо в розділах каталогу. В асортименті продукції HOROTEC Ви знайдете все необхідне для виробництва і ремонту годинників будь-якої складності.

Компанія «ОКТА, Лтд» є офіційним представником швейцарської компанії HOROTEC SA в Україні.

Більше інформації про компанію HOROTEC SA Ви зможете знайти на нашому сайті: https://okta.ua/about

к ленте новостей